ONLINE >>> MUŽI: Prostějov - Přerov 1:4 | JUNIOŘI: Přerov - Havířov 6:2 | DOROST: Přerov - Vítkovice 2:3 (PP)
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 nově v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Zástupci Zubrů navštívili olomoucký Klokánek, přivezli dárky z charitativní sbírky

Zástupci Zubrů navštívili olomoucký Klokánek, přivezli dárky z charitativní sbírky
P ř e r o v – Do Klokánku v Olomouci zavítali ve středu 6. prosince zástupci HC ZUBR Přerov. Marketingový a obchodní manažer Ing. Ondřej Hnila a asistentka marketingu Martina Hrušková tu předali hračky, omalovánky či školní a hygienické potřeby, které v rámci dobročinné sbírky Charitativního týdne WSM ligy věnovali přerovští příznivci. Radost z nich budou mít děti, jež v Klokánku pobývají.

V příjemném prostředí představitelé Zubrů podebatovali s ředitelkou olomouckého Klokánku Mgr. Šárkou Kupčákovou a jejími kolegyněmi. Řeč přišla na činnost Klokánku, jenž je projektem organizace Fond ohrožených dětí, na fungování sportovního klubu i na akci Charitativní týden WSM ligy. Ta letos napsala svůj druhý ročník a Zubři se do ní stejně jako loni zapojili.

Olomoucký Klokánek je v provozu od začátku listopadu roku 2013. Sídlí v Peřinově ulici v městské části Černovír a jedná se o zařízení určené pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Děti z Klokánku jsou šikovné. Dokáží třeba namalovat krásné obrázky.

„Věříme, že si děti s dárky od přerovských fanoušků užijí spoustu zábavy. Olomoucký Klokánek jsme rádi navštívili. Pomáhat těm, kteří to potřebují, má smysl," uvedla asistentka marketingu Zubrů Martina Hrušková.

Dárky i pro SOS dětské vesničky

V Klokánku ale zástupci přerovského klubu nepředali celý výtěžek charitativní sbírky. Do Olomouce putovala pouze jeho polovina, tu druhou obdrží organizace SOS dětské vesničky pomáhající ohroženým rodinám a dětem. „Ukázalo se, přerovští fanoušci mají srdce na pravém místě, do sbírky toho věnovali opravdu mnoho. Právě proto jsme se z jejího výtěžku rozhodli podpořit i SOS dětské vesničky. Navíc Klokánek teď potřebuje hlavně věci pro děti předškolního věku, takže ne všechno by využil," vysvětlil marketingový a obchodní manažer HC ZUBR Přerov Ing. Ondřej Hnila.