>>> ONLINE PERMANENTKY <<<     POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: CELKEM 259, PATRON 49 (stav k 30.6., 14:00)

Zapojíte se? Modrožlutý kvíz startuje! V tomto článku na něj najdete odkaz

Zapojíte se? Modrožlutý kvíz startuje! V tomto článku na něj najdete odkaz
P ř e r o v – Jak již Zubři avizovali, tímto dnem startuje unikátní Modrožlutý kvíz. Díky HC ZUBR Přerov, společnosti Malina Sport Data a Přerovskému deníku máte jedinečnou příležitost porovnat své znalosti s kamarády, dalšími fanoušky nebo třeba videokoučem Zubrů Jiřím Sklenářem. A jako bonus vyhrát hodnotné ceny. Níže v tomto článku naleznete odkaz, jehož prostřednictvím se dostanete přímo do kvízu. Foto: Deník/Karolína Pospíšilová

Už žádné hádání u piva, kdo je větší znalec přerovského hokeje. Díky jedinečnému kvízu reálně změříme, jak vnímáte samotnou hru Zubrů. Žádné ohrané otázky, žádná snadno dohledatelná data. Taková soutěž tady ještě nebyla!

Kvízové otázky jsou novinkou i pro Jiřího Sklenáře, zubřího trenéra brankářů a videokouče. Navzdory tomu, že během každého zápasu sbírá vlastní data a poznatky. „Mně se kvíz líbil hodně. Hlavně informace, které z něho vyplynou. K trenérům ani ke mně se tyto informace nedostávají,“ přiznal pro Přerovský deník. „Když stříhám video pro tým, tak to bývá celý zápas, tohle je zajímavá sonda hry pět na pět. To je velký rozdíl. Sám jsem zvědavý, jak dopadnu,“ usmál se Sklenář po vyplnění kvízu.

Jaká jsou pravidla hry?

Kvíz jsme tedy odstartovali v neděli 31. května v 18 hodin. Odkaz na soutěžní arch se záludnými otázkami najdete ZDE

Na vyplnění dotazníku máte od začátku registrace přesně tři dny. Tipování ukončíme ve středu 3. června v 18 hodin zveřejněním výsledků prvního okruhu otázek. Chybět nebude sonda do tajů hokejové analýzy dat. Máte se na co těšit.

Otázek je celkem dvanáct, posbírat v nich můžete maximálně 48 bodů. A pozor! Nejedná se o nic jednoduchého. Nechybí bonusová tipovací otázka, která určí pořadí hráčů v případě bodové shody (bližší tip vyhrává).

Tři nejlepší respondenti budou odměněni zajímavými cenami, které věnoval HC ZUBR Přerov ve spolupráci se svými partnery. A hlavně – prokážou nesporné pozorovací kvality přerovského hokeje. Vyplněné dotazníky můžete posílat do středy 3. června.

Co potřebuji ke hře?

Je to naprosto jednoduché. Stačí vám připojení k internetu a co nejlepší znalosti. Vyplnit budete muset pouze své jméno a e-mail, aby vás organizátoři kvízu v případě výhry mohli kontaktovat. A taky si prohlédnout časový harmonogram níže, aby vám nic neuniklo.

>>>Vstup do kvízu<<<

Harmonogram

Neděle 31. května: spuštění registrace

Středa 3. června: v 18:00 uzavření registrace, odpovědi na otázky 1 – 4 (data o přechodech pásem hráčů)

Pátek 5. června: odpovědi na otázky 5 – 8 (data o šancích)

Neděle 7. června: odpovědi na otázky 9 – 12 (specifická hráčská data)

Pondělí 8. června: vyhlášení vítězů

Výhry

1. místo: 30 plechovek piva ZUBR Grand, kniha 90 let přerovského hokeje, mikina Kappa

2. místo: 12 plechovek piva ZUBR Grand, kniha 90 let přerovského hokeje, tričko Kappa se vzpomínkovým designem

3. místo: 6 plechovek piva ZUBR Grand, kniha 90 let přerovského hokeje, hrníček HC ZUBR Přerov