ONLINE >>> HC ZUBR Přerov - Berani Zlín (čtvrtek 19:00)

Za postup do extraligy přišla odměna, starší dorost si užil týmovou akci na Rusavě

Za postup do extraligy přišla odměna, starší dorost si užil týmovou akci na Rusavě
P ř e r o v – Na začátku žádné velké plány nebyly, ale starší dorostenci se v Regionální lize brzy chopili taktovky a výhrami prošpikovanou sezonu završili postupem do extraligy. Obrovský úspěch, kterým zisk nové juniorské nejvyšší soutěže bezesporu je, nezůstal bez odezvy. Zubři dostali od klubu odměnu – na jeho účet si mohli užít týmovou akci v krásném prostředí Hostýnských vrchů.
Fotbal, nohejbal, stolní tenis, bowling, kulečník, šipky a veškeré služby wellness centra. Svěřenci trenérů Aleše Verlíka, Davida Kudělky a Petra Školouda měli v Hotelu Rusava k dispozici naprostý komfort. Samozřejmě včetně stravování, které obsahovalo výběr ze dvou jídel a večer nechyběl bohatý raut.

“Sezonu jsme vydřeli, takže jsme za takovou akci moc rádi. Za celý tým bych chtěl poděkovat klubu, že nám připravil tento krásný dárek. Všichni jsme si to tady na Rusavě užili. Měli jsme spoustu možností ke sportování, ale i k odpočinku. Bazén, vířivka a sauna nám po té dlouhé sezoně bodly. A samozřejmě jsme utužili naši partu, i když někteří hráči už teď po sezoně odcházejí,“ řekl obránce Robin Tischer.

Třicet zápasů trvající série výher, následná kvalifikace a v ní velké drama, které rozsekly až závěrečné minuty. Tak se rodil úspěch starších dorostenců. Přerovu pomohl posílit jeho pozici. “Když jsem viděl, jak se nám v té vítězné šňůře dařilo, tak jsem si říkal, že bychom se mohli dostat hodně daleko. Výborně nám vyšla nadstavba a pak přišla kvalifikace, ve které jsme tu naši cestu chtěli dotáhnout do konce. I přes jedno zaváhání se to podařilo a postoupili jsme do extraligy. Byla to parádní sezona,“ dodal vysoký bek.

“Takové akce jsou vždycky výborné pro utužování kolektivu. Klub nám za odměnu zajistil pobyt na Rusavě, což nás potěšilo a děkujeme za to. V odlehčené atmosféře se kluci mohli vyblbnout při různých sportovních aktivitách nebo pak v bazénu. Celý realizační tým se zapojil do bowlingového turnaje a já jsem ukázal klukům při fotbalu různé finty a při stolním tenisu, který jsem hodně hrával, zase asijské styly podání. Prostě atmosféra byla skvělá,“ usmíval se hlavní kouč Aleš Verlík.

Starší dorost tím definitivně zakončil veleúspěšnou sezonu 2017/2018. Co bude dál? “S hráči jsme v sobotu na konci akce postupně hovořili. Kádr projde změnami, ale uvidíme, jak velké budou. Už od pondělka 23. dubna rozjíždíme letní přípravu, ve které nás čeká spousta tvrdé práce, abychom byli na extraligu juniorů co nejlépe nachystaní,“ doplnil Verlík.

Fotografie ze akce staršího dorostu si můžete prohlédnout v galerii

Dnes v 19:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
PSG Berani Zlín