ONLINE >>> HC ZUBR Přerov - Berani Zlín 1:4

ZUBRFEST je za dveřmi! Nenechte si ujít dobré pivo, hudbu nebo autogramiádu Zubrů

ZUBRFEST je za dveřmi! Nenechte si ujít dobré pivo, hudbu nebo autogramiádu Zubrů
P ř e r o v – Pořádně živo bude v sobotu 16. června v areálu Pivovaru ZUBR, generálního partnera Zubrů. Proběhne tam totiž populární ZUBRFEST, dlouhodobě nejnavštěvovanější akce v přerovském regionu. Připravený je opět velmi pestrý program s řadou koncertních vystoupení. Chybět navíc ani tentokrát nebude zubří A-tým, jeho zástupci se vedle jiného zúčastní slavnostního narážení sudu. Fanouškům a vůbec všem zájemcům pak budou hokejisté rozdávat autogramy. K dispozici bude také klubový fanshop.

ZUBRFEST znovu nabídne nevšední hudební zážitek. Na GRAND Stage vystoupí Horkýže Slíže, Marta Jandová, Vypsaná Fixa nebo Desmod. Na FREE Stage se návštěvníci a milovníci dobré muziky mohou těšit na hard rockovou a rock´n´rollovou skupinu Goc z Přerova, Barricade z Kroměříže či mimo jiné na novojičínského Dr.Hekto. Od 10 do 17 hodin budou probíhat exkurze do pivovaru, aby se každý mohl podívat, kde a jak se proslulé pivo ZUBR vaří.

Parádní show na motorce předvede freestyle motocrossový přeborník a světový šampion Libor Podmol. Pochopitelně nebude jediným sportovcem, který se na ZUBRFESTu objeví. A-tým přerovských Zubrů opět potěší autogramiádou s předpokládaným začátkem v 16 hodin.

Ve 13.45 dojde ke slavnostnímu naražení sudu piva za účasti Tomáše Pluháčka, ředitele pivovaru ZUBR a Miloše Říhy, reprezentačního trenéra a patrona piva ZUBR Grand.

V 15.45 pak přijde na řadu představení nové hokejové sezony, kterého se zúčastní útočníci Tomáš Sýkora a Marek Sikora.

Potěšit mohou i klubové suvenýry, prodávat se budou ve stánku fanshopu. Tak neváhejte a přijďte v sobotu 16. června do areálu Pivovaru ZUBR (třeba od 16 do 17 hodin se bude ZUBR Grand čepovat zcela zdarma).