ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Vsetín (ODLOŽENO) | JUNIOŘI: Přerov - Warriors Brno 6:2 | DOROST: Přerov - Poruba (sobota 13:30)

Venkovní jízdu ukončí zápas na půdě Poruby. Povede se Zubrům další loupež bodů?

Venkovní jízdu ukončí zápas na půdě Poruby. Povede se Zubrům další loupež bodů?
P ř e r o v – Počet ligových duelů, které zbývá hokejistům Přerova odehrát, se smrskl na číslo 10. Následující dění je zavede do ostravské Poruby, kde vyzvou ambiciózní celek ze šestého místa tabulky. Zubři se aktuálně vezou na vlně výher, tu naopak sobotnímu soupeři před dvěma týdny ukončil Sokolov. Poruba se tak bude chtít výsledkově vrátit k úspěchům, zatímco MEO bude bojovat o upevnění tabulkového postavení. Utkání začíná v 16 hodin.
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
sobota 30.1. 16:00
RT TORAX Arena

Souboj Zubrů s Porubou se uskutečnil už na začátku října, ještě za přítomnosti diváků. Slezané se tehdy nacházeli na čele tabulky a do utkání vstupovali v roli mírného favorita. Svěřence hlavního trenéra Františka Výborného však Přerovští na půdě MEO Arény „uvítali“ třemi góly. Skvělým výkonem, kterým soupeři nic nepovolili, jej navíc vyprovodili zpátky domů bez vstřelené branky.

Skvělou formu Poruba v posledních duelech nepotvrdila

Přestože se v posledním střetu Poruba nijak neprosadila, lze očekávat vyrovnanou sobotní bitvu. Oba celky mají za sebou 24 duelů a dělí je pouze jednobodová mezera. Zubři si ovšem ve vítězné čtyřzápasové šňůře napravili bilanci na ledech soupeřů, kde uspěli hned třikrát za sebou a zuby si nyní brousí i na Porubu, která na vlastním stadionu dvakrát v řadě padla. V prodloužení nestačila na Sokolov (4:5p), aby poté uspěla v Šumperku (3:1). Doma s Vrchlabím (2:5) a venku na Kladně (2:3) už však zůstali červenobílí bez bodu.

Jméno Markuse Korkiakoskiho (10+18) v posledních letech vždy figurovalo mezi nejproduktivnějšími hráči Chance ligy a nejinak je tomu i letos. 28letý Fin zamířil do Poruby před sezonou z Litoměřic a i díky spolupráci s prvním centrem Tomášem Jáchymem (1+19) si před pár dny řekl o první extraligový start v dresu Plzně. Bohatými zkušenostmi z druhé nejvyšší soutěže disponuje i Lukáš Endál (11+3) nebo nynější kapitán a bývalý Zubr Marek Sikora (4+5).

Permanentkáři mohou streamy sledovat zdarma

Všichni majitelé permanentních vstupenek na domácí zápasy Zubrů mají nárok na bezplatné sledování živých přenosů z Chance ligy prostřednictvím Hokejka TV. Potřebují k tomu šestimístný kód na zadní straně své permanentky. Pokud se již registrovali, nemusejí podnikat žádné další dílčí kroky a mohou pokračovat ve sledování. Více informací se dočtete ZDE