VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Ve třetím přípravném utkání Zubry otestuje nováček WSM ligy, přijede Vsetín

Ve třetím přípravném utkání Zubry otestuje nováček WSM ligy, přijede Vsetín
P ř e r o v – Fáze přípravných zápasů už má za sebou první dva díly, ve kterých byli přerovští hokejisté úspěšní. Další prověrka před sezónou 2017/2018 na sebe nenechá čekat dlouho. V úterý se tým Zubrů představí podruhé na domácím ledě, kde vyzve Vsetín, který po devíti sezónách strávených ve druhé lize oslavil postup o patro výše. Souboj s nováčkem WSM ligy začíná v 18:00. Nenechte si ho ujít!
přípravné utkání
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
úterý 8.8. 18:00
MEO Arena Přerov

Přerovští na začátku přípravy měřili síly s Třebíčí a s druholigovou Porubou a zejména proti Ostravanům se výrazně omlazený tým hráčů mile předvedl. Z loňské soupisky hrálo jen osm hráčů, přičemž největší tahouni dostali volno. V bráně se představili Daniel Šimonů se jmenovcem Danielem Hufem, v útoku si pak přesnou trefu připsali Štěpán Fryšara a Jakub Navrátil. Jako produktivní duo se zatím jeví spolupráce dvougólového Jakuba Šlahaře s Janem Bergerem, který proměnil trestné střílení.

Svěřence trenérské dvojice Přecechtěl – Dočkal nyní čeká celek, kterému Zubři před dvěma lety vystavili stopku těsně před branami kvalifikace. Památné páté finále, kde Přerov slavil výhru 4:3, ale není posledním střetnutím dvou rivalů. Se Vsetínem se Hanáci naposledy utkali na konci loňské přípravy. Z Lapače odvezli vítězství 5:3.

"Jak už jsem několikrát říkal, těším se na každé utkání. Je jedno, jestli proti Prostějovu, Slavii nebo Vsetínu. Důležité bude, aby mělo kvalitu a zase nám ukázalo, na čem je třeba pracovat. Doufáme, že přijede už kompletnější mančaft, který bude klást trochu větší odpor, protože dva dosavadní soupeři nás defenzivně tolik neprověřili," uvedl trenér Kamil Přecechtěl.

"Vrátili se nám kluci ze Zlína. Někteří už budou v sestavě zabudovaní v úterý, další pak ve čtvrtek. V přípravě nastoupí všichni a postupně to budeme chystat na ligu," dodal Přecechtěl.

Podobně jako Frýdek-Místek předloni také Vsetínští šli za svým cílem bez výraznějších komplikací a suverénní jízdou si vydobyli místo mezi čtrnáctkou týmů WSM ligy. V přípravě se Valaši pod Jiřím Dopitou a Lubošem Jenáčkem utkali zatím jen se slovenskou Dubnicí, kterou porazili výsledkem 5:1.

Navzdory úspěchu brankoviště VHK opustil Petr Hromada, jenž zamířil do Kopřivnice. Post jedničky bude nově hájit Přerovu dobře známý Luboš Horčička. Vsetín rovněž opustil obránce Filip Čech nebo loňská opora Vladimír Luka, který v 15 zápasech zaznamenal dvakrát tolik bodů. To odchovanec a ikona klubu Radim Kucharczyk zůstává.

Vsetín nehodlá trávit sezonu na spodku tabulky, proto mohutně posiluje. Po zranění kolena chce na Valašsku získat formu obránce Tomáš Frolo, z Jihlavy pak přišel Filip Dundáček. V útoku bude figurovat odchovanec Ondřej Slováček a Martin Podešva, který loni krátce působil i u Zubrů. O místo v sestavě se rvou například Dominik Tobola, Jiří Karafiát či Jakub Vrána. A nově také Nathan Robinson s Jaroslavem Markovičem. Oba nedávno působili v pražské Slavii.

Vstupenky na zápas

Vstupenky na úterní přípravné utkání se Vsetínem si můžete zakoupit už v předprodeji, který se uskuteční na pokladnách MEO Arény v pondělí 7. srpna od 16:30 do 18:00 společně s prodejem permanentek nebo také prostřednictvím online systému. V úterý před zápasem budou pokladny v MEO Aréně otevřeny od 17:00.

Sestavy týmů v posledním utkání

HC ZUBR Přerov: Huf (32. Šimonů) – Malina, Adamík, Padrnos, Gazda, Furch, Běhal, Zbořil, Metelka – Koblar, Berger, Dvořák – Fryšara, Václavek, Gago – Goiš, Šlahař, Navrátil – Tomaník, Š. Kratochvíl

VHK ROBE Vsetín: Šurý (31. Bechný) – Teper, Ondračka, Dundáček, Holomek, Hryciow, Weintritt, Ostrčil, Žák – Slováček, Vávra, Vrána – Finsterle, Tobola, Březina – Matiaško, Pokorný, Hořanský – Švaňhal, Karafiát, Rufer

Online přenos

Utkání HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín můžete sledovat prostřednictvím online přenosu na onlajny.com