ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Ústí nad Labem 2:1 (PP) | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín (ODLOŽENO) | DOROST: Přerov - Havířov 0:3

V rychlém sledu dál! O prvním vloženém pondělku vyzvou doma Zubři pražskou Slavii

V rychlém sledu dál! O prvním vloženém pondělku vyzvou doma Zubři pražskou Slavii
P ř e r o v – Dosud osm zápasů z celkových 51 ukrojili přerovští hokejisté z prvoligového programu. S výsledky nemohou být stoprocentně spokojeni. Uhráli totiž jen polovinu bodů, a zatímco na vlastním ledě vítězí, venku se jim nedaří. Nyní přichází řada na další domácí kolo – a pakliže Zubrům střídavý trend vydrží, tak i na pátou výhru. Domácí neporazitelnost bude chtít tým trenérů Kočary, Grofa a Sklenáře protáhnout od pondělních 18 hodin proti Slavii Praha.
HC ZUBR Přerov - HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov - HC Slavia Praha
pondělí 11.10. 18:00
MEO Arena Přerov

Se soupeřem, který mu vystavil stopku ve čtvrtfinále 2018, se Přerov v loňské sezoně utkal dvakrát hned zkraje sezony. Ve třetím zápase na konci září 2020 se Hanáci z hlavního města vraceli s nepořízenou (2:3). O dva týdny později se však oba celky utkaly v posledním zápase před vynucenou pauzou a vítězství 4:2 oslavil znovu domácí celek, tentokrát Zubři.

Slavia se letos pokusí zopakovat účast ve čtvrtfinále

Slavia je letos jedním z nejproduktivnějších celků. V úvodu sezony se jí dařilo a dohromady nastřílela už 37 gólů. Zejména díky úvodnímu debaklu 10:4, který zasadila Havířovu, jsou pak její forvardi Tomáš Knotek (6+11) a Petr Kafka (4+11) na čele bodování Chance ligy. Na svěřence Jiřího Vebera, Pavla Kolaříka a Romana Málka však již nastoupili silnější soupeři z vrchu loňské tabulky. Momentálně jsou tři zápasy bez bodu. Pokaždé navíc inkasovali hodně gólů – s Jihlavou padli 3:7, ve Vsetíně 0:5 a s Porubou 1:5.

Poslední výsledky tak i přes solidní start začínají naznačovat, že Slavia se do užší skupiny favoritů bojujících o čelo tabulky spíše řadit nebude. V posledních kolech si její defenzíva nevěděla s protivníky rady. To ukazuje, kde se nachází největší slabina sešívaných. V útoku se však vedle Kafky s Knotkem dají najít další, na prvoligové poměry nadstandardní hráči. Jedním z nich je například Lukáš Žejdl (6+5).

Chance liga, 10. kolo
Přerov – Slavia

10. místo
umístění v tabulce
6. místo
9 – 5 – 0 – 0 – 4 (37:35) 15
statistiky základní části
8 – 3 – 1 – 1 – 3 (25:22) 12
Litoměřice – Přerov 2:5
poslední zápasy
Slavia – Poruba 1:5
Tomáš Doležal 10 (2+8)
nejproduktivnější hráč
Tomáš Knotek 17 (6+11)
Jan Süss (3 góly)
nejlepší střelec
Tomáš Knotek, Lukáš Žejdl (6 gólů)
Tomáš Doležal (8 asistencí)
nejlepší nahrávač
Tomáš Knotek, Petr Kafka (11 asistencí)
František Hrdinka 5 (2+3)
nejproduktivnější obránce
Daniel Krejčí 10 (2+8)
Jan Svoboda (12 TM)
nejtrestanější hráč
Václav Veber (24 TM)
Michal Postava (89,92 %)
Michael Petrásek (91,84 %)
Lukáš Klimeš (96,77 %)
úspěšnost brankářů
Martin Michajlov (83,57 %)
Roman Málek (88,04 %)
Michal Pittr (93,75 %)
35 / 3 / 8,57 %
přesilovky
počet / góly / úspěšnost
43 / 13 / 30,23 %
34 / 7 / 79,41 %
oslabení
počet / góly / úspěšnost
44 / 12 / 72,43 %

Online vstupenky

Vstupenky na zápas Zubrů se Slavií si můžete zakoupit z pohodlí domova, prostřednictvím online systému.

Podmínky vstupu na stadion

MEO Aréna může být naplněna ze 100 procent své kapacity, na stadion tedy může přijít 3000 diváků. Otevřeny jsou již také sektory na stání.

Bezplatné antigenní testování

Před zápasem se Slavií se můžete nechat bezplatně otestovat před MEO Arénou. Testovací místo, které klub zřídil ve spolupráci s Nemocnicí AGEL Přerov, bude v provozu již od 16 hodin. Prosíme všechny zájemce o testování, aby přišli s dostatečným časovým předstihem.

Antigenní test je bezplatný za podmínky, že testovaná osoba nebyla v uplynulých sedmi dnech již testována v rámci testování hrazeného pojišťovnou.

Testovací místo se bude nacházet v prostoru před pokladnou MEO Arény. „Nezatěžujeme vás vyhledáváním volného termínu, nutnými rezervacemi ani plánováním předem. Stačí se v dostatečném časovém předstihu vydat k MEO Aréně s kartičkou pojištěnce (a ideálně i s permanentkou či již zakoupenou vstupenkou) a tím pádem máte již o vstup plně postaráno," vzkazují Zubři.

Nejčastější dotazy k testování

Jakým způsobem se provádí stěr?
Stěr antigenních testů na našem odběrném místě je ze zadní části dutiny ústní nebo nosu dle vlastního výběru.

Jak dlouho test trvá?
Výsledek testu obdržíte po 15 minutách, s potvrzením o negativním výsledku přejdete ke vchodu, kde jej předložíte pořadatelské službě.

Jak obdržím výsledek testu?
Po vyhodnocení testu dostanete na místě certifikát s výsledkem testu. Výsledek testu Vám bude zaslán také formou SMS na Váš telefon.

Více informací najdete ZDE

Podmínky vstupu na stadion

MEO Aréna může být naplněna ze 100 procent své kapacity, na stadion tedy může přijít 3000 diváků. Otevřeny jsou již také sektory na stání.

Utkání se mohou zúčastnit pouze osoby s:

 • maximálně 7 dní starým PCR testem s negativním výsledkem
 • maximálně 72 hodin starým antigenním testem s negativním výsledkem
 • dokončeným očkováním (nejméně 14 dní po druhé dávce u dvoudávkových vakcín/nejméně 14 dní po podání jednodávkové vakcíny) a dokladem o dokončeném očkování
 • prodělaným onemocněním v posledních 180 dnech a dokladem o prodělání onemocnění
 • negativním výsledkem antigenního testu, který osoba podstoupí na místě konání utkání a který je určen pro sebetestování nebo povolený ministerstvem zdravotnictví pro použití laickou osobou
 • negativním výsledkem antigenního testu ze školy nebo školského zařízení, který osoba absolvovala podle jiného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví nejdéle 72 hodin před konáním utkání a který je určen pro sebetestování nebo povolený ministerstvem zdravotnictví pro použití laickou osobou; v tomto případě je potřeba předložit také čestné prohlášení, případně čestné prohlášení zákonného zástupce osoby nebo potvrzení školy

  Osoby, které alespoň jednu z těchto podmínek nesplňují (s výjimkou dětí do šesti let) nebo vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19, nemohou být na sportovní utkání vpuštěny.

  Splnění podmínek je organizátor utkání povinen při vstupu osoby na stadion kontrolovat. Osoba je mu povinna splnění podmínek prokázat. Pokud tak neučiní, nemůže být na utkání vpuštěna.

  Při pobytu v MEO Aréně je rovněž nutné používat ochranu dýchacích cest v podobě respirátoru (FFP2, KN95 či obdobné kvality).