ONLINE >>> MUŽI: Litoměřice - Přerov (čtvrtek 17:30) | JUNIOŘI: Přerov - Warriors Brno 7:1 | DOROST: Přerov - Třinec (čtvrtek 17:30)
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Útočník Pavel Hanák ukončil aktivní kariéru a stal se vedoucím A-mužstva Zubrů

Útočník Pavel Hanák ukončil aktivní kariéru a stal se vedoucím A-mužstva Zubrů
P ř e r o v – Začátek první ligy se už mílovými kroky blíží, proto se áčko Zubrů připravuje na velmi náročnou sezónu na všech frontách. Změny se netýkají pouze hráčského kádru, ale také realizačního týmu. Do něj totiž nově přichází Pavel Hanák, jenž se rozhodl uzavřít aktivní kariéru a stal se technickým vedoucím přerovského A-mužstva. Navázal tak na Davida Kudělku, který se také přesunul z pozice hráče do vedení týmu.
Dlouhá léta Pavel Hanák brázdil ledová kolbiště. Nastřílel nespočet gólů a byl oporou přerovského týmu. Hokejové řemeslo se sice rozhodl pověsit na hřebík, ale daleko od ledu neodchází. Bude nyní technickým vedoucím A-mužstva Zubrů. "Skoro třicet let jsem seděl na střídačce jako hráč, takže to pro mě bude obrovská změna, ale moc se na to těším. Osobně to beru jako novou výzvu a pevně věřím, že všechno bude fungovat co nejlépe," uvedl s úsměvem.

Poslední dvě sezóny hrál zkušený forvard na hostování v Novém Jičíně, který se tak již bude muset obejít bez jeho služeb. "Nabídka přišla velice rychle a musel jsem se brzy rozhodnout, což nebylo snadné. V Novém Jičíně jsem byl spokojený a nemůžu na něj říct jediné křivé slovo. Doma jsem však v Přerově, proto jsem se rozhodl nabídku přijmout," prozradil novopečený člen realizačního týmu Zubrů.

S Přerovem spoustu let usiloval o ty nejlepší výsledky, ale tak skvělou sezónu, jako byla ta loňská, v modrožlutém dresu nikdy nezažil. "Dlouhé roky jsem tady hrál, ale první ligu se nám nikdy vybojovat nepodařilo, což mě mrzelo. Teď jsem klukům moc fandil. Když jsme v Jičíně vypadli se Vsetínem, tak jsem tady sledoval každý zápas. Doufám, že to bude stát za to a Přerov vydrží v první lize co nejdéle. Chtěl bych k tomu přispět i já."

Co všechno Pavla Hanáka v nové funkci čeká? “Náplň práce už jsme si stanovili a rozhodně toho nebude málo. Budu se starat o administrativu A-mužstva i všechny technické věci kolem něj,“ popsal činnost, která se již od pondělka naplno rozběhla. "Je tady pár nových hráčů, se kterými jsem se seznámil a samozřejmě někteří zůstali, takže ten začátek byl naprosto v pohodě," usmál se Pavel Hanák.
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Stadion Litoměřice
HC ZUBR Přerov
×
Dnes v 17:30 | Dor.
HC ZUBR Přerov
HC Oceláři Třinec