ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Havířov 4:2 | JUNIOŘI: Přerov - Havířov (pátek 18:00) | DOROST: Přerov - Poruba 5:2
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

U Zubrů budou dál obránci Radomír Pala a Mikuláš Zbořil, oba podepsali nové smlouvy

U Zubrů budou dál obránci Radomír Pala a Mikuláš Zbořil, oba podepsali nové smlouvy
P ř e r o v – Současná sezona sice teprve míří ke svému vrcholu, avšak přerovští Zubři už rozběhli práce na následujícím ligovém ročníku 2018/19. A ty přinášejí hned zkraje potěšující zprávy. Modrožlutý dres budou dál oblékat dva obranné pilíře – Radomír Pala a Mikuláš Zbořil. Oba v minulých dnech podepsali s klubem nové smlouvy.
Druhá liga, vzestup hokeje, posun do WSM ligy a úspěšné působení v ní. Radomír Pala patří mezi přerovské stálice. Jeho úctyhodná série navíc pojede dál. Následující sezona v áčku Zubrů už pro něj bude patnáctou v řadě! “Je to opravdu hodně dlouhé. Už jsem to říkal několikrát, podařilo se nám postoupit, až když mi bylo třicet. Škoda, že to nepřišlo třeba o pět nebo šest let dříve, ale takové věci se nedají naplánovat," pověděl Pala s úsměvem.

"Nová smlouva mě potěšila. Jsem tady doma, takže jsme se domluvili rychle. Alespoň teď bude klid na hokej,“ pochvaluje si zkušený obránce.

S devíti góly a stejným počtem asistencí je třiatřicetiletý Pala nejlepším obráncem Přerovanů. “To není jen o mě, daří se celému týmu. Děláme dobré výsledky a navíc se blíží play-off. Budeme si to chtít s našimi fanoušky užít a pokusíme se udělat i nějaký ten úspěch. Jsem velice rád, že i když nynější sezona ještě není u konce, tak jsme se už se sportovním manažerem Pavlem Hanákem domluvili dál,“ doplnil Pala.

Druhou jistotou je Mikuláš Zbořil. Také on zažívá povedenou sezonu. Hokej musí skloubit i se školními povinnostmi. “Školu už teď budu dokončovat. Čekají mě státnice. Jsem spokojený, že mám s předstihem na další sezonu vše dohodnuto,“ přiznal třiadvacetiletý bek.

Ve WSM lize se už zabydlel a patří k nejvytěžovanějším obráncům týmu. “Po tom začátku, kdy jsem tolik nehrál, je to rok od roku lepší. Dostávám teď hodně prostoru a jsem za něj moc rád. Se sportovním manažerem jsme se bez problémů domluvili,“ dodal.

"Jsme rádi, že se nám s oběma hráči podařilo domluvit na podmínkách nových smluv. Oba jsou naši odchovanci a Přerováci. Radek si o novou smlouvu řekl výkony v letošní sezoně a dá se říct, že to je taková naše ikona zadních řad. Měl by samozřejmě i předávat zkušenosti mladším. Prozatím jsme domluveni na smlouvě do konce příští sezony," řekl Pavel Hanák, sportovní manažer HC ZUBR Přerov.

"Mikuláš potvrzuje svůj herní progress. Měla by to být naše budoucnost v klubu a samozřejmě s ním počítáme i nadále. Jsem rád, že jsme se domluvili na smlouvě na dva roky," dodal Hanák.
×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC ZUBR Přerov
AZ RESIDOMO Havířov