ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Vsetín (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Přerov - Písek (neděle 13:30) | DOROST: Poruba - Přerov (ODLOŽENO)

Tým Zubrů se vrátil do přípravy, v MEO Aréně mu oficiálně začaly tréninky na ledě

Tým Zubrů se vrátil do přípravy, v MEO Aréně mu oficiálně začaly tréninky na ledě
P ř e r o v – Oficiální přípravu na ledě zahájili o posledním červencovém pondělí prvoligoví hokejisté Přerova. Trenéři Vladimír Kočara, Jakub Grof, Jiří Sklenář a Vít Černohous měli k dispozici takřka kompletní kádr, scházela pouze jednotlivá jména. Modrožlutí se zaměřili na techniku bruslení či střelbu, trénovat budou každý den kromě víkendů.

„Byl to sice první oficiální trénink, ale osmdesát procent kluků se už připravovalo v rámci dobrovolných tréninků minulý týden,“ upřesnil hlavní trenér Zubrů Vladimír Kočara. „Patnáct minut jsme měli zapracování – bruslení, jednalo se o tři cvičení. Pak si kluci dali báčko. Je to spíš o tom, aby si zase osahali led a novou výstroj. Přistoupili k tomu, tak jak měli,“ konstatoval.

Na ledě MEO Arény chyběli pouze obránci Jiří Krisl (zatím individuální tréninkový plán) s Jakubem Němcem (návštěva lékaře) a útočník Tobiáš Kuchta, který se v Rokycanech účastní akce reprezentace do sedmnácti let.

„Cítil jsem se celkem dobře. Měli jsme možnost jít na led týden dopředu, pilovali jsme individuální dovednosti, powerskating. Párkrát jsem si zašel a dnes už to nebylo tak hrozné, jak jsem si myslel, že bude,“ prozradil bek František Hrdinka.

Zatímco úvodní trénink absolvovali Hanáci pohromadě, podoba dalších tréninků se bude lišit. „Máme naplánované, že tento týden v úterý, středu a čtvrtek budeme mít tréninky rozdělené na obránce a útočníky. V pátek budeme mít herní trénink a o víkendu kluci si kluci odpočinou,“ sdělil Kočara.

>>>Fotogalerie z pondělního tréninku na ledě<<<