P ř e r o v – Turnajový finiš roku 2015 je v plném proudu, a tak se mezi mantinely válčí o sto šest. Od soboty až do pondělka hostila přerovská MEO Aréna druhý ze série tří kvalitně obsazených turnajů, tentokrát se do boje pustili hráči ročníku 2002 a mladší. Přerov vyhrál čtyři zápasy, když překonal Třinec, Žďár nad Sázavou, Poprad a Klagenfurt. Nadějně rozehrané utkání s chomutovskými Piráty ovšem Zubři k výhře dovést nedokázali, což je v konečném zúčtování stálo zlaté medaile. Ty získal suverénní a partnerský Chomutov, přerovským borcům patřilo stříbro.
Výsledky zápasů na turnaji
sobota |
26.12. |
14:30 |
HC ZUBR Přerov – HC Oceláři Třinec |
4:0 |
(2:0, 2:0) |
Branky: 1. Svozil, 16. Tarnoczy, 28. Tarnoczy (Svozil), 30. Kolařík
sobota |
26.12. |
16:00 |
SKLH Žďár nad Sázavou – HK ŠKP Poprad |
3:6 |
(1:3, 2:3) |
Branky: 20. Mikulka (Koňařík), 37. Martinů, 38. Boštík (Flis) – 4. Lábus, 11. Babík (Gančarčík), 17. Hamráček (Nemeš), 31. Dzivjak (Šeliga, Dlugoš), 32. Vernarec, 32. Nemeš
sobota |
26.12. |
17:30 |
Piráti Chomutov – EC-KAC Klagenfurt |
8:2 |
(5:0, 3:2) |
Branky: 5. Vlach (Koláček, Holka), 8. Machyna (Krchňák), 10. Koláček (Holka), 13. Holka, 17. Krchňák (Vrhel), 29. Holka (Koláček), 34. Vrhel (Krchňák), 40. Fremund (Birhanzl, Kaše) – 30. Greier (Picka), 32. Greier (Picka)
sobota |
26.12. |
19:00 |
HC Oceláři Třinec – SKLH Žďár nad Sázavou |
5:4 |
(2:2, 3:2) |
Branky: 1. Jurzyca (Ramík), 19. Lerchová, 23. Zvrtek (Romanowski, Lerchová), 24. Branc, 31. Jurzyca (Králík) – 16. Boštík (Flis), 17. Mikulka (Beran), 26. Boštík (TS), 33. Doležal (Čtveráček)
neděle |
27.12. |
07:30 |
Piráti Chomutov – HC ZUBR Přerov |
7:4 |
(2:3, 5:1) |
Branky: 13. Vlach (Klika), 20. Petrásek (Králíček), 29. Vrhel (Smutný), 33. Prokeš (Holovej, Smutný), 34. Holka (TS), 37. Holka, 39. Krchňák – 6. Ministr (Tarnoczy, Kleniar), 12. Tarnoczy (Raška), 14. Kleniar (Ministr), 24. Kleniar (Zeman, Tarnoczy)
neděle |
27.12. |
12:00 |
EC-KAC Klagenfurt – HK ŠKP Poprad |
3:1 |
(2:0, 1:1) |
Branky: 6. Van Ee (Picka), 9. Klassek (Kasper), 31. Kasper – 21. Šeliga (Dlugoš)
neděle |
27.12. |
13:30 |
HC Oceláři Třinec – Piráti Chomutov |
0:7 |
(0:5, 0:2) |
Branky: 1. Králíček, 2. Krchňák (Vrhel), 3. Holka (Klika, Vlach), 5. Vlach (Koláček), 6. Vrhel (Koláček, Králíček), 21. Vlach (Holka), 23. Vlach (Koláček)
neděle |
27.12. |
15:00 |
SKLH Žďár nad Sázavou – EC-KAC Klagenfurt |
6:2 |
(3:0, 3:2) |
Branky: 14. Doležal (Čtveráček), 14. Martinů (Flis), 18. Winkler (Vedral), 23. Winkler (Lichtag), 29. Čtveráček (Koňařík), 36. Martinů – 28. Kasper, 35. Kasper
neděle |
27.12. |
16:30 |
HK ŠKP Poprad – HC ZUBR Přerov |
0:1 |
(0:0, 0:1) |
Branky: 26. Zeman
neděle |
27.12. |
18:00 |
EC-KAC Klagenfurt – HC Oceláři Třinec |
0:2 |
(0:0, 0:2) |
Branky: 23. Branc (Cienciala, Králík), 28. Cienciala (TS)
neděle |
27.12. |
19:30 |
Piráti Chomutov – HK ŠKP Poprad |
1:0 |
(1:0, 0:0) |
Branky: 7. Krchňák (Vrhel)
pondělí |
28.12. |
07:30 |
SKLH Žďár nad Sázavou – HC ZUBR Přerov |
0:4 |
(0:1, 0:3) |
Branky: 4. Svozil, 28. Kleniar (Tarnoczy, Ministr), 33. Ryšavý (Kolařík), 36. Kleniar (Svozil)
pondělí |
28.12. |
11:30 |
HC Oceláři Třinec – HK ŠKP Poprad |
1:2 |
(0:1, 1:1) |
Branky: 22. Ramík (Wardas) – 4. Dzivjak, 29. Dlugoš
pondělí |
28.12. |
13:00 |
HC ZUBR Přerov – EC-KAC Klagenfurt |
2:1 |
(1:1, 1:0) |
Branky: 4. Tarnoczy (Svozil, Ministr), 36. Ministr – 18. Picka (Greier, Dobnig)
pondělí |
28.12. |
14:30 |
Piráti Chomutov – SKLH Žďár nad Sázavou |
8:0 |
(2:0, 6:0) |
Branky: 2. Krchňák, 14. Malický (Králíček, Vrhel), 21. Koláček (Vlach), 25. Vrhel (Petrásek), 26. Machyna (Malický), 29. Krchňák, 39. Vrhel (Krchňák, Koláček), 40. Prokeš (Kaše)
Konečné pořadí
1. Piráti Chomutov,
2. HC ZUBR Přerov, 3. HK ŠKP Poprad, 4. HC Oceláři Třinec, 5. SKLH Žďár nad Sázavou, 6. EC-KAC Klagenfurt
Nejlepší hráči týmů
Piráti Chomutov – Denis Pecháček
HC ZUBR Přerov – Michal Postava
HK ŠKP Poprad – Štefan Dlugoš
HC Oceláři Třinec – Filip Cienciala
SKLH Žďár nad Sázavou – Filip Boštík
EC-KAC Klagenfurt – Anja Adamitsch
Sestava Zubrů na turnaji
Michal Postava – Pavel Zeman, Lukáš Raška, Matyáš Gréč, Tomáš Zábranský, Jan Fencl, Patrik Tarnoczy, Daniel Ministr, Patrik Kleniar, Tomáš Hanák, Radim Kolařík, Filip Petr, Filip Nezval, Martin Ryšavý, Lukáš Hudec, Stanislav Svozil,
Trenér: Robert Tarnoczy,
Vedoucí týmu: Robert Hanák