Turnaj juniorů: Zubři ve finále deklasovali Kralupy a na domácí půdě získali zlato!

P ř e r o v – Tradiční turnaj juniorů hostila o víkendu přerovská MEO Aréna. V čtyřčlenné tabulce dopadl nejlépe domácí tým Zubrů. Svěřenci trenérů Neumana a Dočkala získali až na jeden poločas proti Kralupům nad Vltavou a jednu remízu s Táborem vše, co mohli. V nedělním finále si to o celkové prvenství rozdali s Kralupy. Středočechy porazili vysoko 11:0 a obhájili tak primát z loňska.
Všechny zápasy se hrály na 2 x 25 minut čistého času, přičemž každá polovina byla brána a bodově hodnocena jako samostatné utkání. Za jakéhokoliv stavu se následně hrálo pětiminutové prodloužení (3 na 3), které probíhalo v celé délce bez ohledu na počet vstřelených gólů. Při remízovém stavu pak následovaly samostatné nájezdy. Za stoprocentně vítězný souboj se soupeřem tak mohl tým do tabulky získat až sedm bodů.

Zápasy o konečné umístění se hrály klasicky na 3 x 20 minut čistého času.

Výsledky zápasů

sobota 15.08. 09:00 HC ZUBR Přerov – HK Kralupy nad Vltavou 0:3 / 4:0 (1:0 SN)
Branky (1. část): 14. Kapoun (Kočí), 19. Kočí (Gašpar), 21. Gašpar
Branky (2. část): 7. Kleniar (Dvořáček), 20. Gréč, 22. Dobša, 24. Kleniar (Hradil)
Branky (prodloužení): rozhodující nájezd Němec

sobota 15.08. 11:30 HC Tábor – VHK ROBE Vsetín 3:0 / 3:4 (0:1 SN)
Branky (1. část): 9. Přívozník (Kohout), 14. Vaněk (J. Adamec), 21. Vaněk (Krch)
Branky (2. část): 1. Knobloch (Přívozník), 5. Komma, 16. Přívozník (Knobloch) – 2. Janíček (Kuchařík, Pernický), 16. Vrána (Kopčil), 24. Novosad (Sopek, Pernický), 25. Vrána (Veselý, Kopčil)
Branky (prodloužení): rozhodující nájezd Kopčil

sobota 15.08. 15:00 VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov 1:3 / 0:1 (0:1 PP)
Branky (1. část): 3. Kožený – 4. Fencl (Mynář), 7. Kleniar (Hradil), 25. Dobša (Mynář, Fencl),
Branky (2. část): 2. Kleniar (Halík, Kaprál)
Branky (prodloužení): 2. Hradil

sobota 15.08. 17:30 HK Kralupy nad Vltavou – HC Tábor 1:0 / 3:1 (0:1 PP)
Branky (1. část): 5. Hájek (Němec)
Branky (2. část): 4. Kapoun (Apatsidis), 5. Kočí (Gašpar, Hájek), 10. Gašpar (Kočí, Kapoun) – 5. Vaněk
Branky (prodloužení): 1. Přívozník (Kundrát)

neděle 16.08. 08:30 HC Tábor – HC ZUBR Přerov 0:1 / 2:2 (0:1 PP)
Branky (1. část): 21. Dobša (Mynář)
Branky (2. část): 7. J. Adamec (Janda), 23. Knobloch – 1. Mynář (Fencl), 13. Gréč (Šimanský, Mynář)
Branky (prodloužení): 5. Dobša (Gréč)

neděle 16.08. 11:00 HK Kralupy nad Vltavou – VHK ROBE Vsetín 0:3 / 2:1 (1:0 SN)
Branky (1. část): 1. Ševčík, 10. Janíček (Kožený), 21. Vrána (Pernický)
Branky (2. část): 3. Němec (Hájek), 9. Náhončík (Kapoun) – 4. Sopek
Branky (prodloužení): rozhodující nájezd Štibran

neděle 16.08. 14:30 O 3. místo: VHK ROBE Vsetín – HC Tábor 5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
Branky: 10. Kopčil (Vrána, Kožený), 23. Macháč (Maštalíř), 33. Janíček (Veselý, Pospíšil), 35. Ševčík (Kopčil, Pernický), 60. Vrána – 13. Kofroň (Kohout), 14. Knobloch (Komma, Přívozník), 58. Vaněk

neděle 16.08. 17:00 Finále: HC ZUBR Přerov – HK Kralupy nad Vltavou 11:0 (4:0, 3:0, 4:0)
Branky: 6. Dobša (Gréč, Fencl), 11. Dobša (Šimanský), 12. Gréč (Šilhavý), 18. Kleniar (Gréč), 23. Štíbr (Gréč), 25. Holík (Kolařík), 38. Fencl (Hanák, Rozsahegyi), 46. Hradil (Kleniar), 47. Fencl (Šimanský, Mynář), 55. Mynář (Kleniar), 58. Dobša (Šabršula, Šimanský)