ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Havířov 4:2 | JUNIOŘI: Přerov - Havířov (pátek 18:00) | DOROST: Přerov - Poruba 5:2
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Třetí semifinále je za dveřmi, bitva pokračuje v Hodoníně

Třetí semifinále je za dveřmi, bitva pokračuje v Hodoníně
P ř e r o v – Další část velmi dramatického seriálu má zítra na programu play off východní skupiny druhé hokejové ligy. Semifinálové boje nabraly v uplynulých dnech neskutečné obrátky a hráči si tak momentálně užívají velmi málo volného času. Skoro by se dalo říct, že téměř žádný, protože zápasové dny jsou prokládány jen krátkými přestávkami, které navíc vždy ještě vyplňuje trénink na další souboj. V pořadí třetí utkání semifinálové série Hodonína s Přerovem začíná už klepat na dveře a odehraje se zítra od 18 hodin. Centrem veškerého dění bude tentokrát stadion TEZA na jihu Moravy. Pokud ještě na zítřejší podvečer nemáte nic v plánu, tak pojeďte Zubry podpořit!
SHK iClinic Hodonín - HC ZUBR Přerov
SHK iClinic Hodonín - HC ZUBR Přerov
čtvrtek 25.3. 18:00

Společně s přerovskými hokejisty pocestuje do Hodonína i tentokrát velký dav fanoušků a Zubři tak ve třetím utkání semifinálové série rozhodně budou mít velkou podporu. Navíc hodonínský stadion bude určitě opět téměř do posledního místa zaplněn. Podobná strhující atmosféra byla k vidění v úterý v Přerově, kde semifinálový boj pokračoval druhým zápasem. Zubři oproti tomu prvnímu předvedli velmi dobrý výkon a soupeře, který se netají vysokými ambicemi, jednoznačně přehráli 6:2. Mírná psychická výhoda tak před zítřejším duelem může být na straně Přerova.

“Dali jsme šest gólů, což je výborné pro sebevědomí celého mužstva. Dokázali jsme si, že i když má Hodonín velmi silný tým, tak se ním můžeme normálně hrát,“ prozradil po úterní bitvě trenér Oslizlo. Ten se dnes v podvečer se svými svěřenci na ledě Maxi-Tip Arény pilně připravoval na zítřejší duel, který jedno z mužstev k bráně finále hodně posune. “Bude to znovu velmi těžké, ale zápas se začíná od stavu 0:0. Jedeme tam se zdravým sebevědomím a velmi rádi bychom v Hodoníně uspěli. Také je hodně důležité, že se ještě k dalšímu zápasu vracíme domů,“ říká Lubomír Oslizlo.

Souhrn zápasů semifinálové série:

SHK Hodonín - HC ZUBR Přerov 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Špok (Komárek), 13. Vrba (Flamík, Jurásek), 27. Vrba (Jurásek, Flamík), 40. Peš (Vrba, Jurásek).

HC ZUBR Přerov – SHK Hodonín 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 8. Ditrich (Kolář, Sedlák), 15. Pala (Faltýnek), 25. Goiš (Menšík, Faltýnek), 38. Sedlák, 43. Venkrbec (Goiš, Menšík), 59. Kolář (Pala) - 34. Haring (Korotvička, Vaškovič), 51. Haring (Korotvička).

Sestavy týmů v posledním utkání:

SHK Hodonín: Tuček (Šrámek) - Kaláb, Flamík, Vaškovič, Korotvička, Špok, Kubica, Jurásek, Pokorný, Klimeš, Sajdl, Komárek, Haring, Peš, Šimeček, Salajka, Havlík, Koktan, Kuba, Vrba, Hollý

HC ZUBR Přerov:: Tihlář (Ginter) - Pala, Faltýnek, Halouska, Pavlas, Hoferek, Osina, J. Ferenc - Kolář, Sedlák, Ditrich - Coufal, Hanák, Kotásek - Menšík, Venkrbec, Goiš - Martinák, Kohút, Sprušil - Málek

Online přenos:

Online přenos ze zápasu SHK Hodonín – HC ZUBR Přerov můžete sledovat tradičně na serveru www.onlajny.cz

Nový SMS servis HC ZUBR Přerov:

Nemůžete sledovat utkání živě na stadionu a jste mimo dosah internetu? Chcete i přesto mít aktuální informace o zápasu přerovských Zubrů? Nový SMS servis je tu pro Vás!

Pro objednání SMS po každém vstřeleném gólu použijte kód HOG PRE (2 Kč za zprávu)
Pro objednání SMS po každé třetině použijte kód HOC PRE (2 Kč za zprávu)
Pro objednání SMS s konečným výsledkem zápasu použijte kód HOK PRE (4 Kč za zprávu)

Vybranou službu si můžete objednat na čísle 90309. Obratem obdržíte popis objednávané služby, který potvrdíte slovem ANO. V případě potřeby si můžete službu kdykoliv odhlásit pomocí zprávy STOP KÓD SLUŽBY. Přihlašovací i odhlašovací SMS jsou zdarma.
×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC ZUBR Přerov
AZ RESIDOMO Havířov