VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ A PODPORU V SEZONĚ 2018/2019

Střídavé starty z Komety: Za Přerov budou hrát mladíci Rostislav Šnajnar a Tadeáš Král

Střídavé starty z Komety: Za Přerov budou hrát mladíci Rostislav Šnajnar a Tadeáš Král
P ř e r o v – Nově zahájená spolupráce s brněnskou Kometou přivedla v tomto týdnu do Přerova obránce Lukáše Vágnera a krátce po něm hlásí A-tým Zubrů další potvrzené akvizice z metropole Moravy. Na střídavé starty bude mít nováček 1. ligy možnost využít mladé brněnské pušky, konkrétně obránce Rostislava Šnajnara a útočníka Tadeáše Krále. Oba nadějní hráči se již fanouškům představili během přípravných zápasů.
ROSTISLAV ŠNAJNAR (profil hráče)
Osmnáctiletý obránce Rostislav Šnajnar patří k velkým talentům brněnského hokeje. Výborné výkony už jej přivedly dokonce do mládežnických reprezentací, kde má na kontě šestadvacet startů. Navíc se objevil i na vstupním draftu mladíků do NHL. “Nějaké zápasy už jsem v reprezentaci odehrál. Je to vždycky příjemné obléknout její dres. Budu se snažit, abych pozvánku do nároďáku dostal co nejdříve znovu," pověděl.

Letos během přípravy nastupoval nejen za Zubry, v jejichž dresu se trefil do brány Šumperka, ale také za A-mužstvo Komety. Jeho parťákem v obranné dvojici byl i ostřílený Tomáš Kaberle. "Bylo to neskutečné. Od malička jsem ho sledoval a teď jsem měl možnost být s ním v lajně. Užíval jsem si to naplno," hlásil Šnajnar, který před třemi lety získal s Kometou titul v extralize mladšího dorostu a byl nejproduktivnějším obráncem.

Dravé brněnské mládí teď bude bojovat za Přerov. První liga je pro Šnajnara velkou neznámou. “Ale moc se na ty zápasy těším. Fanoušci jsou tady v Přerově skvělí a určitě nám udělají dobrou atmosféru. Je jasné, že důležitý bude začátek. Když se nám podaří, tak to bude dobré,“ dodal Rostislav Šnajnar.

TADEÁŠ KRÁL (profil hráče)
Druhým hráčem z města pod hradem Špilberkem je útočník. O rok starší Tadeáš Král už také zapsal starty v reprezentacích mládeže. Má jich čtrnáct. Dobrý bruslař si působení u přerovských Zubrů hodně pochvaluje. "Jsem moc rád, že přišla možnost se v Přerově zapojit do mančaftu. Chtěl bych pomoct k tomu, aby se nám co nejvíce dařilo," ohlásil rodák z Blanska, který má za sebou první zápasy mezi muži.

“Ještě jsem seniorský hokej nezažil, takže nevím, jak to chodí jinde, ale tady v Přerově máme všechno, na co si vzpomeneme. Regeneraci, masáže a navíc kabina funguje výborně. Co se týče zázemí, je to perfektní,“ chválil Král.

První liga už co nevidět ohlásí svůj start, proto je brněnský mladík ve velkém očekávání. “Soutěž bude hrát plno kvalitních týmů. Taková Slavia nebo Kladno, to je krásné zpestření. Budu se snažit, abych se do toho chlapského hokeje co nejdříve dostal a všechno dobře fungovalo,“ dodal Tadeáš Král.