PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Soupiska A-týmu se zaplňuje, Zubry budou dál také Lubomír Kovařík a Michal Popelka

Soupiska A-týmu se zaplňuje, Zubry budou dál také Lubomír Kovařík a Michal Popelka
P ř e r o v – Také v nové sezóně poběží spolupráce přerovského klubu s těmi okolními. Hráči Komety Brno a Zlína budou i nadále oblékat trikot Zubrů a bojovat o důležité body ve WSM lize. Ze zlínského PSG nadále pokračuje v hostování útočník Jiří Goiš, ke kterému se přidává i dvojice dalších forvardů. Přerovští fandové se tak mohou dál těšit na Lubomíra Kovaříka a Michala Popelku! Oba byli po podpisu smlouvy doplněni na soupisku, na které se již v pátek objeví další hráč, tentokrát obránce.
Skupina hráčů hostujících ze Zlína bude i nadále čítat několik jmen. Dalším, kdo již potvrdil pokračování v Přerově, je dvaadvacetiletý forvard Lubomír Kovařík. V základní části nasbíral jedenáct kanadských bodů, během play-off pak patřil k těm nejúspěšnějším. “Rozhodování bylo velice lehké, protože všechno zde fungovalo výborně a potěšil mě i zájem ze strany přerovského klubu. Jsem rád, že jsme všechno stvrdili podpisem. Věřím, že nová sezóna bude minimálně stejně tak úspěšná, jako ta uplynulá,“ ohlásil hráč s číslem 67 na dresu.

Nejen ve středu ohlášený Jiří Goiš, ale také Lubomír Kovařík si získal hodně velké sympatie fanoušků. Ti tak dál uvidí usměvavého útočníka bojovat o body v dresu se Zubrem na hrudi. “Hodně to všechno vnímám, protože podpora fanoušků je velice pozitivní a moc jim za to děkuji. Vždycky říkám, že v Přerově jsou fanoušci neskuteční a hodně nás ženou dopředu. Všichni v našem týmu jsme rádi, že je máme,“ dodal spokojeně Kovařík.

Přerov jako jasná volba, to jest další ze zlínských útočníků, také dvaadvacetiletý Michal Popelka. Do černého sice v nedávno skončené sezóně zamířil jen pětkrát, ale na celkem třiadvaceti gólech měl podíl. “V Přerově je opravdu skvělá parta a navíc během sezóny nebyl vůbec žádný problém. Z mé strany byla velká spokojenost, díky níž jsem měl hned jasno. Ve Zlíně mi ještě k tomu skončila smlouva, takže jsem okamžitě zvolil Přerov,“ popsal rychlé rozhodování Popelka, jenž zapsal i pět startů a jeden gól za Zlín.

V plném proudu je třetí týden přípravy na další boje o prvoligové body. Půst od hokeje ještě bude mít více než dvouměsíční trvání, fanoušci Zubrů už se však své zábavy nemohou dočkat. “Věřím, že se dobře nachystáme a budeme na tom v lize alespoň stejně jako vloni. Nebo když to půjde, tak třeba ještě o něco lépe. Fanoušci se těší na nás a my zase na ně. Ta jejich podpora už nám chybí,“ uzavřel Popelka.