ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Vrchlabí - Přerov 5:0 | JUNIOŘI: Přerov - Poruba (pátek 19:00) | DOROST: Přerov - Havířov 3:0

Skvělá zpráva! Vít Černohous se v soutěži Díky, trenére! dostal mezi osm nejlepších

Skvělá zpráva! Vít Černohous se v soutěži Díky, trenére! dostal mezi osm nejlepších
P ř e r o v – U Zubrů trénuje děti z první až páté třídy, navíc působí i jako skillskouč. Práce Víta Černohouse přitom sklízí úspěchy. Dokazuje to mimo jiné celostátní soutěž Díky, trenére!, v níž jej odborná porota vybrala do TOP osmičky účastníků. Čtyřiadvacetiletý rodák z Jablonce nad Nisou tak nebude chybět ve finálovém kole, které se bude konat v rámci Dne trenérů mládeže. Jeho schopnosti tam posoudí porotci, kteří následně zvolí vítěze soutěže.

„Je to super. Nejde však jen o mě, ale o celý klub. Potvrzuje to jeho dobrou vizitku. Výborný kolektiv lidí, kteří spolu vzájemně spolupracují, pomáhají si," okomentoval postup do finále soutěže Díky, trenére! Vít Černohous.

„Chci poděkovat všem, kteří mě nominovali. Hrozně moc si toho vážím. Děkuji také všem lidem, kteří se pohybují na přerovském stadionu. Pro týmovou práci, která chce přerovský hokej posouvat dál, jsou nepostradatelní," zdůraznil.

Vítěze určí v Praze porota

Ve finále, které by se mělo uskutečnit 8. listopadu na Dni trenérů v Praze, bude se svými svěřenci předvádět svá oblíbená cvičení. Záležet bude hlavně na tom, jak při maximálně osmiminutovém vystoupení pobaví. „Jaký jsem showman? To musí ohodnotit lidé kolem mě," zasmál se bývalý útočník libereckých bílých Tygrů a Hodonína. „Jsem ale pro každou srandu, provází mě celým životem. Mohlo by to být v pohodě," zaculil se mladý trenér, který se v Přerově angažuje od léta 2018.

Podstatu předvedených cvičení bude muset vysvětlit. Porotci poté vyberou nejlepší čtyři soutěžící. Ti si vylosují čtyři svěřence od jiných trenérů. Celkový vítěz vzejde ze tří týmových soutěží.