PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Síň slávy a gólový koncert Kanady, mládež Zubrů vyrazila do Prahy na MS v hokeji

Síň slávy a gólový koncert Kanady, mládež Zubrů vyrazila do Prahy na MS v hokeji
P r a h a – Mistrovství světa v ledním hokeji je již v plném proudu, a tak mají fandové tohoto sportu každý den o zábavu postaráno. Šampionát na konci minulého týdne navštívili také mladí přerovští hokejisté, kteří zhlédli v pražské O2 Aréně utkání Kanady s Německem. Ještě před ním ale výpravě v modrožlutých dresech neunikla nově otevřená Síň slávy českého hokeje. Nedělní zájezd byl pro všechny velkým zážitkem!
S modrožlutými dresy na zádech vyrazila přerovská parta do Prahy v neděli dvěma autobusy již s úderem deváté hodiny. Program totiž nezahrnoval jen odpolední utkání Kanada – Německo, ale také prohlídku nové Síně slávy českého hokeje. V ní jsou vystaveny historické národní dresy, hokejové výstroje, medaile i další fragmenty se symbolikou ledního hokeje.

Poté následoval přesun do fanzóny u O2 Arény a přesně v 16:15 byl zahájen hlavní program – utkání Kanady s Německem, jenž nabídlo doslova střelecký koncert týmu ze zámoří, který našeho západního souseda deklasoval výsledkem 10:0. Vidět na vlastní oči v akci hráče světové extratřídy, kterými Sydney Crosby, Jordan Eberle, Claude Giroux nebo Jason Spezza bezesporu jsou, si všichni pochvalovali. Celý nedělní výjezd za hokejem do Prahy byl krásným zážitkem.


Další fotografie si můžete prohlédnout ZDE