ONLINE >>> MUŽI: Slavia Praha - Přerov 2:3 | JUNIOŘI: Olomouc - Přerov 2:1 | DOROST: Přerov - Olomouc 4:1
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Série předkola play-off jede dál, Zubři budou v Prostějově bojovat o druhé vítězství

Série předkola play-off jede dál, Zubři budou v Prostějově bojovat o druhé vítězství
P ř e r o v – Vyřazovací boje ve znamení hanáckého derby přerovští Zubři zahájili prvním předkolem v Prostějově, odkud si po ostré bitvě odvezli první bod za výhru 4:2. Další důležitý krok mohou udělat už pátek. Utkání začíná opět v 18:00 na prostějovském zimním stadionu, přijeďte Zubry podpořit!
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
pátek 17.2. 18:00
ZS Prostějov

Čtvrteční duel, stejně jako celá série, neměl favorita. Od začátku se sváděl tuhý boj o každý centimetr ledu, který přinesl rovných 20 vyloučených hráčů. “Klukům jsem v kabině po zápase říkal, že těch vyloučení bylo na první utkání strašně moc. Stojí to pak spoustu sil. Série se nehraje na jeden zápas, ale na tři vítězné, takže až na pět možných. Vyloučení by se mohla hodně vymstít,“ řekl kouč Kamil Přecechtěl.

Oba hanácké celky využily po dvou přesilovkách. Prostějovští trestali hned první prohřešek Bergera a pak zvýraznili náskok druhou trefou, když využili přesilovku pět na tři. Jestřábi měli v tento moment odskočit na tříbrankový rozdíl, přišel však veliký zlom. Přerovské barvy dvěma góly nakopl Pala, Plášek poté stvrdil obrat a Zubři už zápas dotáhli do vítězného konce.

Lépe tak do předkola svěřenci trenérů Přecechtěla s Dočkalem vykročit nemohli. V pátek od 18:00 nazují brusle znovu, aby na prostějovském ledě byli domácímu celku opět velmi nepříjemným soupeřem. Prostějov bojuje o srovnání, Přerov o výhodu mečbolu a v případě vítězství, by mohl ukončovat sérii už v pondělí v domácím stánku!

“Jdeme od začátku po tom, že chceme udělat radost našim fanouškům a každé utkání vyhrát. Jestli se nám to podaří nebo nepodaří, to už je jiná věc. Chceme ve druhém zápasu odevzdat na ledě maximum a uvidíme, co z toho bude,“ dodal kouč Přecechtěl.

Online přenos

Utkání LHK Jestřábi Prostějov – HC ZUBR Přerov můžete sledovat prostřednictvím online přenosu na onlajny.com.

Průběh sérií předkola play-off

LHK Jestřábi Prostějov (7.) – HC ZUBR Přerov (10.)

0:1
(2:4)
HC Benátky nad Jizerou (8.) – HC Frýdek-Místek (9.)

0:1
(0:2)