ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Litoměřice (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Přerov - Mladá Boleslav (sobota 12:30) | DOROST: Technika Brno - Přerov 4:5
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

S Prostějovem středa a sobota, se Vsetínem pondělí a středa. Jaký je los Zubrů v 1. lize?

S Prostějovem středa a sobota, se Vsetínem pondělí a středa. Jaký je los Zubrů v 1. lize?
P ř e r o v – Kostky jsou vrženy. Přerovští Zubři znají své rozlosování pro základní část první ligy v sezoně 2018/19. V šedesátikolovém maratonu se na začátku popasují s Jihlavou, pražskou Slavií a Českými Budějovicemi. Domácí derby s Prostějovem se uskuteční na konci října a ve druhé polovině ledna. Bitvami se Vsetínem před vlastním publikem si žlutomodří projdou v polovině desátého kalendářního měsíce a nedlouho po Novém roce. Časy duelů v MEO Aréně se nemění, začínat se bude buď v 17 nebo v 18 hodin.

Los A-týmu Zubrů na úvod první ligy není papírově snadný. Svěřenci trenérů Přecechtěla a Dočkala se utkají s Jihlavou, poté se v Edenu postaví Slavii Praha a v domácím prostředí vyzvou českobudějovický Motor. Před zápasem s ním si ještě odbydou jednokolové volno, které zapříčinil lichý počet prvoligových účastníků. Ve středu 19. září se Zubři představí na půdě regionálního rivala z Prostějova. Dalšího pikantního moravského soka, Vsetín, se pokusí obrat o body na sklonku první čtvrtiny základní části – ve 14. kole.

Hanácká derby s prostějovskými Jestřáby v MEO Aréně jsou v plánu ve středu 31. října od 18 hodin a v sobotu 26. ledna od 17 hodin. Druhý domácí střet se Vsetínem čeká Přerovany ve středu 9. ledna s úvodním buly v šest hodin v podvečer. Základní část první ligy uzavře tým Zubrů na svém ledě v úterý 26. února, kdy od 18 hodin narazí na Benátky nad Jizerou.

Předhled všech přerovských zápasů najdete na následujících obrázcích.

První čtvrtina první ligy

Druhá čtvrtina první ligy

Třetí čtvrtina první ligy

Čtvrtá čtvrtina první ligy

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
HC Stadion Litoměřice
×
Dnes v 12:30 | Jun.
HC ZUBR Přerov
BK Mladá Boleslav