ONLINE >>> HC ZUBR Přerov - PSG Berani Zlín 4:1
INFORMACE K PRODEJI PERMANENTNÍCH VSTUPENEK |  Aktuální počet prodaných permanentek: 772 (stav k 19.8.)

Rýmařovský Winter Classic: Zubři si to v přátelském utkání rozdali s Olomoucí

Rýmařovský Winter Classic: Zubři si to v přátelském utkání rozdali s Olomoucí
P ř e r o v – Žákovské soutěže měly na konci ledna krátkou pauzu, výběr mladších žáků HC ZUBR Přerov ale nezůstal bez zápasového vytížení. Ba naopak. Zubři ročníku 2007 a mladší si dali přátelské utkání s Olomoucí. Hanáčtí sokové se navíc střetli na netradičním místě – na otevřeném ledě v Rýmařově! Duel po vzoru zámořských „Winter Classic“ byl pro všechny velkým zážitkem.
Když přišla nabídka sehrát zápas pod širým nebem, nikdo neváhal ani chvíli. "Přátelský zápas se uskutečnil díky tatínkovi našeho hráče Honzy Kalába, který vše zařídil a kterému děkujeme za celou organizaci. Doufám, že s touto kategorií nebyla naše návštěva Rýmařova poslední. Kluci se na otevřené kluziště moc těšili, i když na začátku nevěděli, do čeho jdou. Myslím, že to pro ně byl zážitek, na který snad nezapomenou," řekl trenér Jindřich Šejba.

Mrazivé počasí doplnilo i sněžení, zápas na malém stadionu v Rýmařově tak byl se vším všudy. "Zápas měl od rozbruslení krásnou atmosféru, která se na uzavřených stadionech nepozná. Zároveň bylo hezké, že se na něj přišlo podívat i pár místních, kteří ocenili oba týmy potleskem a také pozváním na další utkání. Naši Zubři zápas vyhráli 6:5, výsledek ale nebyl to nejdůležitější, hlavní byl zážitek z otevřeného kluziště," dodal Šejba.

Sestava Zubrů

Šejba Robin, Koudela Filip, Kurial Petr, Mozr Marek, Rohan Michal, Rybka Jaroslav, Kaláb Jan, Ryšavý Matěj, Kováč Matěj, Hlobil Matyáš, Kočara Adam, Vyroubal Samuel, Němec Filip