ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Havířov 4:2 | JUNIOŘI: Přerov - Havířov (pátek 18:00) | DOROST: Přerov - Poruba 5:2
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Robert Černý a Darek Hejcman budou i nadále hrát za Přerov, mají nové smlouvy

Robert Černý a Darek Hejcman budou i nadále hrát za Přerov, mají nové smlouvy
P ř e r o v – Zubři sice teď mají před sebou finiš sezony, ve kterém odehrají poslední duel základní části a pak vkročí do hodně očekávaného play-off, ale management HC ZUBR Přerov už intenzivně řeší také otázku následujícího ligového ročníku 2019/20. Co je v tomto směru nového? Přerov bude mít ve svém týmu i nadále obránce Roberta Černého a útočníka Darka Hejcmana.
Obránce Roberta Černého si Zubři vyhlédli na závěr loňské sezony, a jak se ukázalo, šlo o velmi dobrou volbu. Pro dvaadvacetiletého beka byl přesun na trase Kadaň – Přerov jednoznačně pozitivní. Výbornými výkony se rychle zařadil mezi hlavní postavy prvního mužstva.

Letos prozatím v 55 zápasech základní části Chance ligy nasbíral tři góly a přidal k nim třináct asistencí, což z něj dělá třetího nejproduktivnějšího přerovského obránce. Po Radomíru Palovi je navíc Robert Černý druhým nejvytíženějším bekem.

Podobně šťastné rozhodnutí mělo vedení Zubrů také v případě o dva roky staršího útočníka Darka Hejcmana, který spolu s Černým působil v Kadani. O angažmá v Přerově si řekl během loňského srpna, kdy se představil na mezinárodním turnaji ZUBR Cup.

Aktuálně je s bilancí osmi branek a čtrnácti asistencí pátým nejproduktivnějším hráčem týmu.

„Jsem rád, že jsme se u obou hráčů přesně trefili. Robert i Darek během sezony potvrdili to, proč jsme si je brali. Z tohoto důvodu jsme je už s předstihem chtěli podepsat na další sezonu. Oba dva mají velký zájem hrát za Přerov, což je pro nás nejdůležitější, a tak jsme se bez problému domluvili na smlouvách. Věřím, že kluci budou i nadále našimi oporami, udrží si výkonnost a opět ukáží, že jejich angažování bylo správným krokem,“ řekl sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák.

×
Dnes v 18:00 | Jun.
HC ZUBR Přerov
AZ RESIDOMO Havířov