ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Prostějov - Přerov (středa 18:00) | JUNIOŘI: Přerov - Technika Brno 2:5 | DOROST: Šumperk - Přerov (čtvrtek 19:15)

Realizační tým se nemění, Zubry dál povedou trenéři v čele s Vladimírem Kočarou

Realizační tým se nemění, Zubry dál povedou trenéři v čele s Vladimírem Kočarou
P ř e r o v – Podobu pro sezonu Chance ligy 2021/22 zná realizační tým A-mužstva hokejistů Přerova. Oproti předchozímu ročníku, ve kterém Hanáci obsadili třetí místo po základní části a postoupili přímo do play-off, v něm žádné změny nenastaly. Sportovním manažerem klubu nadále zůstává Pavel Hanák. Jako hlavní trenér tak bude opět působit Vladimír Kočara, jeho asistentem zůstává Jakub Grof. Na pozici trenéra brankářů a videokouče pokračuje Jiří Sklenář, na pozici skillskouče Vít Černohous.

Realizační tým Zubrů současně tvoří kondiční trenér Jakub Fryč, kustodi Lukáš Menšík a Vladimír Kopečný, masérka Hana Plhalová, fyzioterapeut Robert Holas a lékaři MUDr. Jiří Babuščák a MUDr. Pavel Maršálek.

Přerov v uplynulém ročníku druhé nejvyšší soutěže zakončil základní část se ziskem 69 bodů. Ty mu vynesly třetí příčku a přímý postup do čtvrtfinále play-off. Ve vyřazovacích bojích modrožlutí od postupu do první ligy v roce 2015 nechyběli ani jednou. Loni se play-off kvůli pandemii koronaviru nehrálo, jinak by se ho Zubři jako druhý celek Chance ligy opět účastnili.

„Jsem přesvědčen, že současný realizační tým odvádí skvělou práci a výsledky A-mužstva tomu odpovídají. Třetí místo v základní části Chance ligy v minulé sezoně je toho důkazem. Play-off se výsledkově nepovedlo, ale cíl klubu, tam postoupit, byl splněn. Věřím, že i v následující sezoně bude pokračovat systematická práce realizačního týmu tak, abychom opět předváděli kvalitní hokej a hráli v horních patrech tabulky,“ uvedl jednatel HC ZUBR Přerov Tomáš Pluháček.

„Jsem rád, že máme všichni šanci navázat na práci z minulých sezon,“ sdělil sportovní manažer Pavel Hanák. „Všichni v rámci realizačního týmu jsou buď Přerováci, nebo mají ke klubu významný vztah. Postupně se daří omlazování kádru, které bylo nejvíc vidět v minulé sezoně a ve kterém se bude postupně pokračovat. Chceme hrát rychlý a líbivý hokej, který bude bavit naše fanoušky. Pevně věříme, že konečně budou moci na zimák. Je dobře, že pokračuje celý realizační tým. Klade velký důraz na rozvoj hráčů a díky tomu je Přerov považovaný za dobrou hokejovou adresu,“ vyzdvihl bývalý útočník, v současnosti také vedoucí A-mužstva.