ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Vsetín (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Přerov - Písek (neděle 13:30) | DOROST: Poruba - Přerov (ODLOŽENO)

Přípravné zápasy začínají! Stejně jako loni čeká Zubry na úvod Frýdek-Místek

Přípravné zápasy začínají! Stejně jako loni čeká Zubry na úvod Frýdek-Místek
P ř e r o v – Více než čtyřměsíční pauza od zápasového vytížení se přerovským hokejistům chýlí ke konci. Dobře rozjetou sezonu 2020/2021 Zubři zakončili neúspěšným play-off, kdy scénu opustili už po čtyřech zápasech s Porubou. Nový ročník Chance ligy, ve kterém budou chtít Hanáci konečně projít přes čtvrtfinále, už je však na obzoru. Proto je potřeba sladit modrožlutý kádr do podoby, v níž se mu bude dařit zapisovat úspěchy. Prvním soupeřem, který ho v přípravě prověří, budou stejně jako před rokem frýdecko-místečtí rysi.
přípravné utkání
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
čtvrtek 5.8. 18:00
MEO Arena Přerov

Frýdek-Místek loni znovu zůstal před branami play-off. Už počtvrté za sebou. Po postupové sezoně 2015/2016 si hned zahrál čtvrtfinálovou sérii s Jihlavou, kam postoupil díky úspěšnému předkolu, ani do něj už se však v následujících sezonách nepodíval. Uplynulý ročník rysi dobře načali, do vynucené pauzy v říjnu však vstupovali s červenými čísly a po restartu v listopadu už se ke stabilnějším výkonům nenakopli. Suma sumárum – čtrnácté místo s bídnou bilancí 39 bodů (oproti přerovským 69).

Letos už se farma extraligového Třince pokusí do nejnapínavější fáze Chance ligy konečně proklouznout, a proto přivedla zvučné posily. Přerovského fanouška v dresu Slezanů upoutá jméno Mikuláše Zbořila – odchovance MEO, který se v posledních letech řadil k důležitým postavám zubří defenzívy. Nyní má před sebou vůbec první sezonu, ve které nebude hájit barvy svého mateřského klubu.

Frýdecko-místecký kádr se pod taktovkou hlavního kouče Mojmíra Trličíka bude v přípravě teprve ladit. Už teď je ale jasné, že v něm pevné místo najdou útočné posily jako David Bartoš (loni v Prostějově s bilancí 9+24) nebo Vít Christov (Č. Budějovice, 4+3). V obraně jistě nebude nouze o dobrou práci Jakuba Tepera (Poruba, 7+14) či Daniela Krenželoka (Jihlava, 3+6).

Online vstupenky a aktuální opatření

Vstupenky na přípravný zápas Zubrů proti Frýdku-Místku si můžete zakoupit z pohodlí domova prostřednictvím online systému.

Utkání se odehraje v souladu s platnými protiepidemickými opatřeními Ministerstva zdravotnictví České republiky. Do MEO Arény budou vpuštěny pouze negativně testované osoby (antigenní test starý maximálně 72 hodin/PCR test starý maximálně 7 dní), plně naočkované osoby (14 dní po druhé dávce u dvoudávkových vakcín/14 dní po podání jednodávkové vakcíny) nebo osoby, které onemocnění covid-19 v uplynulých 180 dnech prodělaly. Všechny tyto skutečnosti bude nutné doložit kontrole u vstupu na stadion.

Od 16:00 můžete bez předchozí registrace využít bezplatného testovacího místa před pokladnou MEO Arény, které klub zřídil ve spolupráci s Dolor Consilium s.r.o.

„Nezatěžujeme vás vyhledáváním volného termínu, nutnými rezervacemi ani plánováním předem. Stačí se vydat k MEO Aréně s kartičkou pojištěnce (a ideálně i s permanentkou) a tím pádem máte již o vstup plně postaráno," vzkazují Zubři.

Test je bezplatný za podmínky, že testovaná osoba nebyla v uplynulých sedmi dnech již testována v rámci testování hrazeného pojišťovnou. Více informací najdete v tomto článku.