P ř e r o v – Turnajová série v rámci přípravy, která se letos ze srpna protáhla až do září, napsala během víkendu svoje poslední dějství. To bylo určeno hráčům páté třídy, tedy ročníku 2010. V MEO Aréně byla opět k vidění velmi zajímavá konfrontace, ve které mladí Zubři pod vedením trenérů Víta Černohouse a Martina Vojtka obsadili konečné šesté místo. Nejúspěšnějším týmem se na přerovském kolbišti stal Liberec. Stříbro putovalo do Třince, bronz do Uherského Ostrohu.
Všechny zápasy se hrály na 3 x 15 minut čistého času.
Výsledky zápasů
sobota |
05.09. |
08:30 |
HC ZUBR Přerov – HOKEJ Uherský Ostroh |
8:8 |
(3:2, 2:3, 3:3) |
Branky a nahrávky: 4. Šindler, 15. Dvořák, 15. Černošek (Peluha), 22. Pavlica, 25. Peluha (Černošek, Dvořák), 32. Peluha, 36. Peluha, 42. Pavlica – 10. Zalubil, 13. Tomek, 21. Zalubil (Tomek), 23. Zalubil, 24. Němčický, 39. Němčický (Tomek), 41. Tomek, 42. Straka (Ivan)
sobota |
05.09. |
10:00 |
HC Oceláři Třinec – SHKM Hodonín |
12:3 |
(0:1, 3:1, 9:1) |
Branky a nahrávky: 18. Stanieczek, 25. Pavelka (Rodek), 26. Michalek, 37. Pavelka, 39. Cieslar (Drobisz), 40. Kurz, 41. Rodek, 42. Drobisz (Cieslar), 43. Wróbel, 43. Stanieczek (Gorný), 44. Pavelka (Rodek), 45. Michalek – 12. Procházka, 27. Kovač, 35. Tetůr
sobota |
05.09. |
11:30 |
Bílí Tygři Liberec – IHC Králové Písek |
4:3 |
(1:1, 2:1, 1:1) |
Branky a nahrávky: 13. Šmucr, 24. Bartovič (Bartek), 25. Bartek, 39. Čakajík – 15. J. Maroušek, 20. Kropík (Řežábek), 35. O. Maroušek (J. Maroušek)
sobota |
05.09. |
13:00 |
SHKM Hodonín – HC ZUBR Přerov |
8:5 |
(1:2, 3:0, 4:3) |
Branky a nahrávky: 14. Procházka, 20. Procházka, 21. Lecián, 28. Lecián (Domanský), 34. Kovač (Procházka), 34. Kovač, 35. Tetůr, 37. Kovač – 10. Velcl, 13. Oharek (Pavlica), 33. Velcl, 37. Nikkhah, 38. Šindler (Lepař)
sobota |
05.09. |
14:30 |
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec |
4:6 |
(2:1, 1:2, 1:3) |
Branky a nahrávky: 14. Michalek (Lizák), 14. Stanieczek, 27. Michalek (Wróbel), 36. Lizák (Drobisz) – 8. Bartovič, 21. Čakajík, 29. Lochman, 38. Lochman (Bartovič), 44. Bartovič, 45. Bartovič
sobota |
05.09. |
16:00 |
HOKEJ Uherský Ostroh – IHC Králové Písek |
8:8 |
(2:5, 1:0, 5:3) |
Branky a nahrávky: 1. Tomek, 2. Straka (Ivan), 30. Němčický (Zalubil, Břečka), 32. Němčický (Zalubil), 32. Bořek Veselý (Straka), 33. Ivan (Skočík), 35. Němčický (Tomek), 42. Zalubil – 3. Kropík, 7. Jágr, 11. Řežábek, 12. Jágr (J. Maroušek), 14. Řežábek (Rucki, Ungr), 31. J. Maroušek, 32. Ungr (O. Maroušek, Uhlíř), 40. Řežábek
sobota |
05.09. |
17:30 |
SHKM Hodonín – Bílí Tygři Liberec |
3:7 |
(1:2, 0:2, 2:3) |
Branky a nahrávky: 3. Kovač, 39. Lecián (Kotásek, Procházka), 45. Kovač – 6. Švajda, 10. Šmucr, 24. Čakajík (Šmucr), 30. Švajda (Železný), 38. Bartek (Železný), 40. Bartek (Bartovič), 42. Čakajík
sobota |
05.09. |
19:00 |
IHC Králové Písek – HC ZUBR Přerov |
4:2 |
(2:0, 1:0, 1:2) |
Branky a nahrávky: 2. J. Maroušek (O. Maroušek), 6. Řežábek, 25. Řežábek (Jágr), 43. Mikulenka (O. Maroušek) – 37. Peluha, 42. Černošek (Palčík, Horák)
neděle |
06.09. |
08:30 |
Bílí Tygři Liberec – HC ZUBR Přerov |
6:1 |
(0:0, 3:1, 3:0) |
Branky a nahrávky: 19. Železný, 21. Čakajík (Matějček), 30. Bartovič, 39. Bartovič, 44. Čakajík (Bartek, Bartovič), 45. Šmucr (Rozsíval) – 19. Velcl
neděle |
06.09. |
10:00 |
HOKEJ Uherský Ostroh – HC Oceláři Třinec |
4:5 |
(2:3, 1:1, 1:1) |
Branky a nahrávky: 4. A. Krátký, 18. Zalubil, 24. Tomek (Němčický), 42. D. Krátký (Němčický) – 4. Lizák, 5. Kurz, 15. Gorný, 19. Cieslar (Kurz), 38. Drobisz
neděle |
06.09. |
11:30 |
IHC Králové Písek – SHKM Hodonín |
3:9 |
(2:2, 0:1, 1:6) |
Branky a nahrávky: 10. Řežábek (Jágr), 12. Ungr (Řežábek), 36. Jágr – 5. Pavlovič (Tetůr), 14. Procházka (Kovač), 21. Kovač, 33. Kovač, 34. Kovač, 35. Domanský (Procházka), 38. Kovač (Pavlovič), 38. Kotásek (Peš), 45. Pavlovič
neděle |
06.09. |
13:00 |
Bílí Tygři Liberec – HOKEJ Uherský Ostroh |
3:4 |
(0:0, 2:3, 1:1) |
Branky a nahrávky: 19. Bartovič, 24. Bartek, 35. Bartovič (Šmucr) – 17. Zalubil (Němčický), 24. Němčický, 29. Ivan, 36. Němčický (Zalubil)
neděle |
06.09. |
14:30 |
IHC Králové Písek – HC Oceláři Třinec |
3:6 |
(1:1, 1:2, 1:3) |
Branky a nahrávky: 12. Řežábek, 28. J. Maroušek (Valvoda, Řežábek), 43. Ungr – 8. Cieslar (Holák), 22. Michalek, 23. Kurz (Cieslar, Pavelka), 32. Drobisz (Šergovič), 33. Gorný, 37. Wróbel (Lizák)
neděle |
06.09. |
16:00 |
HOKEJ Uherský Ostroh – SHKM Hodonín |
7:7 |
(4:5, 1:1, 2:1) |
Branky a nahrávky: 1. Zalubil (Tomek), 13. Skočík, 13. Zalubil (Němčický), 14. Zalubil, 23. Zalubil, 40. Němčický, 40. A. Krátký – 1. Kotásek, 3. Kotásek (Nešpor), 6. Pavlovič (Kotásek), 14. Domanský, 14. Kovač, 25. Procházka, 31. Pavlovič
neděle |
06.09. |
17:30 |
HC ZUBR Přerov – HC Oceláři Třinec |
8:5 |
(4:2, 2:3, 2:0) |
Branky a nahrávky: 2. Pavlica, 6. Černošek (Lepař), 7. Šindler, 14. Kaláb (Pavlica), 18. Mana (Starek, Gajdůšek), 22. Mozr (Mana), 41. Černošek (Lepař), 44. Pavlica – 9. Pavelka (Drobisz), 15. Pavelka (Lizák), 19. Cieslar (Adamský), 24. Michalek (Rodek, Stanieczek), 30. Lizák
Konečná tabulka turnaje
Z V R P skóre body
1. Bílí Tygři Liberec 5 4 0 1 26:15 8 (+11)
2. HC Oceláři Třinec 5 3 0 2 32:24 6 (+ 8)
3. HOKEJ Uherský Ostroh 5 1 3 1 31:31 5 ( 0)
4. SHKM Hodonín 5 2 1 2 30:34 5 (- 4)
5. IHC Králové Písek 5 1 1 3 21:29 3 (- 8)
6. HC ZUBR Přerov 5 1 1 3 24:31 3 (- 7)
Sestava Zubrů na turnaji
Bartoněk, Gajdůšek – Mozr, Oharek, Přikryl, Šindler, Vlach, Lepař, Horák, Nikkhah, Velcl, Palčík, Kaláb, Hlavačka, Starek, Korejz, Černošek, Peluha, Dvořák, Mana, Pavlica, Kolář, Přikryl.
Trenéři: Vít Černohous, Martin Vojtek.
Vedoucí týmu: Jakub Horák.
Nejlepší hráči týmů
Bílí Tygři Liberec: Alex Bartovič
HC Oceláři Třinec: David Michalek
HOKEJ Uherský Ostroh: Kristián Zalubil
SHKM Hodonín: David Kovač
IHC Králové Písek: Lukáš Jágr
HC ZUBR Přerov: Lukáš Mozr