ONLINE >>> MUŽI: Havířov - Přerov (ODLOŽENO) | JUNIOŘI: Šumperk - Přerov 0:5 | DOROST: Přerov - Vsetín 5:4

Přípravné turnaje zakončili hráči ročníku 2010, v MEO Aréně obsadili šesté místo

Přípravné turnaje zakončili hráči ročníku 2010, v MEO Aréně obsadili šesté místo
P ř e r o v – Turnajová série v rámci přípravy, která se letos ze srpna protáhla až do září, napsala během víkendu svoje poslední dějství. To bylo určeno hráčům páté třídy, tedy ročníku 2010. V MEO Aréně byla opět k vidění velmi zajímavá konfrontace, ve které mladí Zubři pod vedením trenérů Víta Černohouse a Martina Vojtka obsadili konečné šesté místo. Nejúspěšnějším týmem se na přerovském kolbišti stal Liberec. Stříbro putovalo do Třince, bronz do Uherského Ostrohu.

Všechny zápasy se hrály na 3 x 15 minut čistého času.

Výsledky zápasů

sobota 05.09. 08:30 HC ZUBR Přerov – HOKEJ Uherský Ostroh 8:8 (3:2, 2:3, 3:3)
Branky a nahrávky: 4. Šindler, 15. Dvořák, 15. Černošek (Peluha), 22. Pavlica, 25. Peluha (Černošek, Dvořák), 32. Peluha, 36. Peluha, 42. Pavlica – 10. Zalubil, 13. Tomek, 21. Zalubil (Tomek), 23. Zalubil, 24. Němčický, 39. Němčický (Tomek), 41. Tomek, 42. Straka (Ivan)

sobota 05.09. 10:00 HC Oceláři Třinec – SHKM Hodonín 12:3 (0:1, 3:1, 9:1)
Branky a nahrávky: 18. Stanieczek, 25. Pavelka (Rodek), 26. Michalek, 37. Pavelka, 39. Cieslar (Drobisz), 40. Kurz, 41. Rodek, 42. Drobisz (Cieslar), 43. Wróbel, 43. Stanieczek (Gorný), 44. Pavelka (Rodek), 45. Michalek – 12. Procházka, 27. Kovač, 35. Tetůr

sobota 05.09. 11:30 Bílí Tygři Liberec – IHC Králové Písek 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 13. Šmucr, 24. Bartovič (Bartek), 25. Bartek, 39. Čakajík – 15. J. Maroušek, 20. Kropík (Řežábek), 35. O. Maroušek (J. Maroušek)

sobota 05.09. 13:00 SHKM Hodonín – HC ZUBR Přerov 8:5 (1:2, 3:0, 4:3)
Branky a nahrávky: 14. Procházka, 20. Procházka, 21. Lecián, 28. Lecián (Domanský), 34. Kovač (Procházka), 34. Kovač, 35. Tetůr, 37. Kovač – 10. Velcl, 13. Oharek (Pavlica), 33. Velcl, 37. Nikkhah, 38. Šindler (Lepař)

sobota 05.09. 14:30 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec 4:6 (2:1, 1:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 14. Michalek (Lizák), 14. Stanieczek, 27. Michalek (Wróbel), 36. Lizák (Drobisz) – 8. Bartovič, 21. Čakajík, 29. Lochman, 38. Lochman (Bartovič), 44. Bartovič, 45. Bartovič

sobota 05.09. 16:00 HOKEJ Uherský Ostroh – IHC Králové Písek 8:8 (2:5, 1:0, 5:3)
Branky a nahrávky: 1. Tomek, 2. Straka (Ivan), 30. Němčický (Zalubil, Břečka), 32. Němčický (Zalubil), 32. Bořek Veselý (Straka), 33. Ivan (Skočík), 35. Němčický (Tomek), 42. Zalubil – 3. Kropík, 7. Jágr, 11. Řežábek, 12. Jágr (J. Maroušek), 14. Řežábek (Rucki, Ungr), 31. J. Maroušek, 32. Ungr (O. Maroušek, Uhlíř), 40. Řežábek

sobota 05.09. 17:30 SHKM Hodonín – Bílí Tygři Liberec 3:7 (1:2, 0:2, 2:3)
Branky a nahrávky: 3. Kovač, 39. Lecián (Kotásek, Procházka), 45. Kovač – 6. Švajda, 10. Šmucr, 24. Čakajík (Šmucr), 30. Švajda (Železný), 38. Bartek (Železný), 40. Bartek (Bartovič), 42. Čakajík

sobota 05.09. 19:00 IHC Králové Písek – HC ZUBR Přerov 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 2. J. Maroušek (O. Maroušek), 6. Řežábek, 25. Řežábek (Jágr), 43. Mikulenka (O. Maroušek) – 37. Peluha, 42. Černošek (Palčík, Horák)

neděle 06.09. 08:30 Bílí Tygři Liberec – HC ZUBR Přerov 6:1 (0:0, 3:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 19. Železný, 21. Čakajík (Matějček), 30. Bartovič, 39. Bartovič, 44. Čakajík (Bartek, Bartovič), 45. Šmucr (Rozsíval) – 19. Velcl

neděle 06.09. 10:00 HOKEJ Uherský Ostroh – HC Oceláři Třinec 4:5 (2:3, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 4. A. Krátký, 18. Zalubil, 24. Tomek (Němčický), 42. D. Krátký (Němčický) – 4. Lizák, 5. Kurz, 15. Gorný, 19. Cieslar (Kurz), 38. Drobisz

neděle 06.09. 11:30 IHC Králové Písek – SHKM Hodonín 3:9 (2:2, 0:1, 1:6)
Branky a nahrávky: 10. Řežábek (Jágr), 12. Ungr (Řežábek), 36. Jágr – 5. Pavlovič (Tetůr), 14. Procházka (Kovač), 21. Kovač, 33. Kovač, 34. Kovač, 35. Domanský (Procházka), 38. Kovač (Pavlovič), 38. Kotásek (Peš), 45. Pavlovič

neděle 06.09. 13:00 Bílí Tygři Liberec – HOKEJ Uherský Ostroh 3:4 (0:0, 2:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 19. Bartovič, 24. Bartek, 35. Bartovič (Šmucr) – 17. Zalubil (Němčický), 24. Němčický, 29. Ivan, 36. Němčický (Zalubil)

neděle 06.09. 14:30 IHC Králové Písek – HC Oceláři Třinec 3:6 (1:1, 1:2, 1:3)
Branky a nahrávky: 12. Řežábek, 28. J. Maroušek (Valvoda, Řežábek), 43. Ungr – 8. Cieslar (Holák), 22. Michalek, 23. Kurz (Cieslar, Pavelka), 32. Drobisz (Šergovič), 33. Gorný, 37. Wróbel (Lizák)

neděle 06.09. 16:00 HOKEJ Uherský Ostroh – SHKM Hodonín 7:7 (4:5, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 1. Zalubil (Tomek), 13. Skočík, 13. Zalubil (Němčický), 14. Zalubil, 23. Zalubil, 40. Němčický, 40. A. Krátký – 1. Kotásek, 3. Kotásek (Nešpor), 6. Pavlovič (Kotásek), 14. Domanský, 14. Kovač, 25. Procházka, 31. Pavlovič

neděle 06.09. 17:30 HC ZUBR Přerov – HC Oceláři Třinec 8:5 (4:2, 2:3, 2:0)
Branky a nahrávky: 2. Pavlica, 6. Černošek (Lepař), 7. Šindler, 14. Kaláb (Pavlica), 18. Mana (Starek, Gajdůšek), 22. Mozr (Mana), 41. Černošek (Lepař), 44. Pavlica – 9. Pavelka (Drobisz), 15. Pavelka (Lizák), 19. Cieslar (Adamský), 24. Michalek (Rodek, Stanieczek), 30. Lizák

Konečná tabulka turnaje

                                   Z     V    R    P       skóre       body
1. Bílí Tygři Liberec              5     4    0    1       26:15        8       (+11)
2. HC Oceláři Třinec               5     3    0    2       32:24        6       (+ 8)
3. HOKEJ Uherský Ostroh            5     1    3    1       31:31        5       (  0)
4. SHKM Hodonín                    5     2    1    2       30:34        5       (- 4)
5. IHC Králové Písek               5     1    1    3       21:29        3       (- 8)
6. HC ZUBR Přerov                  5     1    1    3       24:31        3       (- 7)

Sestava Zubrů na turnaji

Bartoněk, Gajdůšek – Mozr, Oharek, Přikryl, Šindler, Vlach, Lepař, Horák, Nikkhah, Velcl, Palčík, Kaláb, Hlavačka, Starek, Korejz, Černošek, Peluha, Dvořák, Mana, Pavlica, Kolář, Přikryl. Trenéři: Vít Černohous, Martin Vojtek. Vedoucí týmu: Jakub Horák.

Nejlepší hráči týmů

Bílí Tygři Liberec: Alex Bartovič
HC Oceláři Třinec: David Michalek
HOKEJ Uherský Ostroh: Kristián Zalubil
SHKM Hodonín: David Kovač
IHC Králové Písek: Lukáš Jágr
HC ZUBR Přerov: Lukáš Mozr