INFO: Trénink přípravky probíhá každou středu od 16:30 do 17:30 na hokejbalovém hřišti ZŠ Želatovská

Přípravka Zubrů už trénuje, na hokejbalovém hřišti se bude scházet každou středu

Přípravka Zubrů už trénuje, na hokejbalovém hřišti se bude scházet každou středu
P ř e r o v – Po dlouhé pauze se mladí sportovci mohou opět vracet ke svým aktivitám, stále však ještě v hodně omezeném režimu a za dodržení všech hygienických opatření. Zubři proto ve středu 21. dubna zahájili tréninky přípravky, která má teď své místo na hokejbalovém hřišti Základní školy Želatovská. Tréninky budou probíhat každou středu od 16:30 do 17:30.
„Jsme rádi, že konečně přišla možnost dostat děti do pohybu na čerstvém vzduchu, alespoň zatím tedy ve dvojicích, jak to pravidla umožňují. Budeme se snažit o to, aby si na hřišti mohly zahrát, zasmát se a všechny je to bavilo,“ řekl Karel Kundrátek, hlavní trenér přípravky.

Přípravka Zubrů bude prozatím každou středu od 16:30 do 17:30 využívat zázemí hokejbalového hřiště. Ve hře však je během května i přesun do MEO Arény na led. „Čekáme, jak se budou dál vyvíjet vládní opatření. V případě jejich dalšího uvolnění a možnosti trénovat ve vnitřních prostorech jsme připraveni udělat na zimním stadionu led, kde bychom protáhli přípravu na další sezonu," dodal Kundrátek.

Hlavního trenéra přípravky Zubrů Karla Kundrátka můžete konaktovat na telefonním čísle 737 239 659 nebo na e-mailu pripravka@hokejprerov.cz.