ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Kadaň 7:0 | JUNIOŘI: Poruba - Přerov 1:8 | DOROST: Poruba - Přerov 1:7
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Přerov opět ožije ZUBRFESTEM. Zubři se budou podepisovat, pivo pít v oblacích

Přerov opět ožije ZUBRFESTEM. Zubři se budou podepisovat, pivo pít v oblacích
P ř e r o v – Výtečné pivo i hudbu budou v sobotu 15. června servírovat v areálu Pivovaru ZUBR na Komenského ulici v Přerově. Uskuteční se tam ZUBRFEST, každoroční akce, kterou pravidelně navštěvují tisíce lidí. Ze dvou pódií jim zahraje více než desítka interpretů, pivo ZUBR si budou moct vychutnat mimo jiné nad zemí. Za hit letošního ZUBRFESTU totiž platí jeřábem vyzdvihovaná plošina „Beer in the Sky". Chybět nebudou ani hokejisté A-týmu HC ZUBR Přerov, kteří se budou podepisovat na tradiční autogramiádě.

Oblíbená akce ZUBRFEST proběhne přímo v areálu Pivovaru ZUBR již posedmé. „Doufám, že opět předčíme očekávání našich fanoušků. Připravili jsme totiž pro ně hned dvě překvapení," prozradil ředitel pivovaru a zároveň jednatel HC ZUBR Přerov Tomáš Pluháček.

„Chystáme originální doprovodný program, kdy vedle tradičních prohlídek pivovaru a soutěží čeká návštěvníky jedinečná možnost vyzkoušet si atrakci Beer in the Sky. Zároveň představíme i pivní novinku, polotmavou jedenáctku, která bude mít na Zubrfestu svoji premiéru," zve všechny příznivce dobrého pěnivého moku.

„Beer in the Sky" se říká plošině, kterou vyzdvihuje jeřáb. Najednou pojme 22 zájemců a umožní jim popíjet pivo ve výšce až 50 metrů. Přitom se budou moct kochat krásným výhledem na pivovar i celý Přerov. O lístky na atrakci se bude soutěžit přímo na místě, limitovaný počet místenek však mají zájemci možnost zakoupit společně se vstupenkou i v předprodeji.

Pivovarský areál organizátoři zpřístupní v pravé poledne. Při slavnostním zahájení dojde na narážení soudku, na GRAND Stage poté od 13:30 začne úřadovat Xindl X. Po něm budou publikum bavit Sabina Křováková či skupina Slza. Program uzavře vystoupení legendární slovenské kapely No Name. Na FREE Stage si mohou návštěvníci ZUBRFESTU užít mimo jiné mezi fanoušky Zubrů populární Spocenou uklízečku. Do tónů hudby poteče proudem široká paleta druhů vyhlášeného piva ZUBR.

Od 14:30 do 15:30 se budou fanouškům na kartičky a další suvenýry podepisovat hokejoví Zubři. Trenér Vladimír Kočara a letní posila Jiří Krisl navíc vystoupí na pódiu.

Vstupenky na letošní ZUBRFEST se prodávají v podnikové prodejně Pivovaru ZUBR na Komenského ulici v Přerově. Pořídit je lze také online na zubrfest.cz

×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
SK Trhači Kadaň