ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Ústí nad Labem 4:0 | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín 3:7 | DOROST: Olomouc - Přerov (ODLOŽENO)

Přerov, Havířov a Vsetín se dohodly s Českým svazem ledního hokeje na smírném řešení

Přerov, Havířov a Vsetín se dohodly s Českým svazem ledního hokeje na smírném řešení
Hokejové kluby HC ZUBR PŘEROV, AZ HEIMSTADEN HAVÍŘOV a VHK ROBE VSETÍN se dohodly s Českým svazem ledního hokeje (ČSLH) na zastavení všech soudních a právních sporů, které se týkaly nezařazení těchto týmů do Juniorské ligy akademií. Zástupci všech subjektů tak dne 8. 6. 2020 podepsali dohodu o smírném vyřešení sporu a veškeré právní spory jsou tímto okamžikem považovány za ukončené.
Všechny strany se shodly, že v době koronavirové krize, která tvrdě dopadla a dále dopadá na celé sportovní odvětví včetně ledního hokeje, je nutné uzavřít právní spory a soustředit se na zvládnutí situace a další rozvoj hokeje a hokejových talentů u nás.

„Kvůli koronavirové krizi nás čeká mimořádně náročné období a musíme soustředit všechny síly na to, abychom jej zvládli. Musíme zabezpečit chod klubů, stadionů, připravit se na tréninky i zápasy, rozjet jednotlivé soutěže ve všech věkových kategoriích, jednat se sponzory a partnery. Prioritou je obnovit sportovní činnost, a proto smírně ukončujeme i tento právní spor,“ uvedli shodně předseda představenstva HC ZUBR PŘEROV Přemysl Dvorský, prezident AZ HEIMSTADEN HAVÍŘOV Jaroslav Mrowiec, člen správní rady VHK ROBE VSETÍN Daniel Tobola a prezident ČSLH Tomáš Král.