P ř e r o v – Celkem pět víkendů v řadě trval již tradiční seriál letních turnajů mezi mantinely přerovské MEO Arény. Na závěr vyjeli do akce hráči ročníku 2011 a mladší (páté třídy). Managementu mládeže se opět podařilo přivést na Hanou kvalitní obsazení, Zubři tak poměřili své síly se soupeři zvučných jmen. Domácí mužstvo pod vedením trenérů Martina Vojtka a Patrika Kleniara obsadilo šestou příčku. Zlatý pohár získal hradecký Mountfield, a to díky lepšímu vzájemnému zápasu se Znojmem, kterému skvělá produktivita (57 gólů v pěti zápasech) na celkový triumf nestačila. Bronz získali Bílí Tygři z Liberce.
Výsledky zápasů
sobota |
04.09. |
08:30 |
HC ZUBR Přerov – HC Kometa Brno |
2:9 |
(0:2, 1:2, 1:5) |
Branky a nahrávky: 17. Beneš (Zelinka, Grapl), 39. Beneš – 6. Dufek (Říha), 9. Novák, 18. K. Dvořák, 28. Novák, 34. Máša (Dufek, Lang), 35. Henčl (Tomek), 36. Tomek (Přerovský), 36. P. Dvořák (Kozohorský, Sekanina), 38. Máša (Kolomazník)
sobota |
04.09. |
10:00 |
HC Frýdek-Místek – HC Orli Znojmo |
7:11 |
(4:4, 3:4, 0:3) |
Branky a nahrávky: 4. Budinský, 13. Biolek (Bobok), 13. Fojtíková (Koníček), 14. Budinský, 16. Bobok, 22. Kulfa, 29. Pachl – 7. Železný, 11. Železný, 13. Pokorný (Richter, Tržil), 15. Richter (Kafková, Tržil), 21. Hron (Železný, 23. Hron (Železný), 23. Železný (Hron), 30. Tržil (Vítek), 37. Železný (Bušta), 41. Richter, 45. Hron (Štipčák)
sobota |
04.09. |
11:30 |
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK |
1:8 |
(0:1, 1:4, 0:3) |
Branky a nahrávky: 30. Nezmar (Matějček) – 12. Pavlík, 17. Svoboda, 19. Svoboda (Lingr, Hardoš), 27. Pavlík (Talanda, Cabalka), 28. Mrštík (Svoboda), 29. Mrštík, 37. Cabalka, 44. Hardoš
sobota |
04.09. |
13:00 |
HC Orli Znojmo – HC ZUBR Přerov |
17:1 |
(5:0, 7:0, 5:1) |
Branky a nahrávky: 1. Železný, 3. Richter (Marušíková), 11. Štipčák (Bušta), 12. Železný (Pokorný), 14. Vítek (Železný), 19. Železný, 20. Hron (Štipčák), 22. Vítek (Kafková), 24. Železný, 24. Železný (Richter), 25. Hron (Štipčák), 29. Richter (Tržil), 30. Richter (Haviár), 36. Železný, 37. Štipčák, 42. Železný, 43. Hron – 32. Suchánek
sobota |
04.09. |
14:30 |
HC Frýdek-Místek – Bílí Tygři Liberec |
4:9 |
(1:3, 1:5, 2:1) |
Branky a nahrávky: 9. Fojtíková (Budinský), 27. Koníček, 35. Kulfa, 37. Pachl – 2. Nezmar, 6. Matějček (Musil), 8. Stromský, 18. Palaš, 20. Isach (Matějček), 21. Matějček, 21. Křeček, 30. Matějček (Musil), 39. Lhoták
sobota |
04.09. |
16:00 |
HC Kometa Brno – Mountfield HK |
4:5 |
(0:2, 2:1, 2:2) |
Branky a nahrávky: 21. Kozohorský, 24. Dufek (Lang), 33. Sekanina, 38. Tomek – 10. Pavlík, 14. Trumha (Wolf), 18. Cabalka, 34. Mrštík (Svoboda), 36. Cabalka (Hardoš)
sobota |
04.09. |
17:30 |
HC Orli Znojmo – Bílí Tygři Liberec |
14:4 |
(5:1, 5:1, 4:2) |
Branky a nahrávky: 2. Železný, 4. Štipčák, 5. Železný (Haviár), 11. Železný, 11. Kafková, 16. Železný (Hlávková), 17. Štipčák, 21. Železný, 24. Pokorný, 29. Štipčák, 39. Železný, 40. Marušíková (Hron), 41. Železný, 43. Železný (Richter) – 2. Veselý, 23. Foit, 33. Lhoták (Holec), 41. Knap
sobota |
04.09. |
19:00 |
Mountfield HK – HC ZUBR Přerov |
9:2 |
(6:1, 2:1, 1:0) |
Branky a nahrávky: 9. Lingr (Wolf), 10. Svoboda (Příhoda), 12. Cabalka (Talanda), 12. Cabalka, 13. Verner, 25. Pavlík, 25. Müller (Krásný), 32. Svoboda, 34. Příhoda (Svoboda) – 6. Brázdil, 30. Beneš (Suchánek)
neděle |
05.09. |
08:30 |
Bílí Tygři Liberec – HC ZUBR Přerov |
14:3 |
(4:1, 4:1, 6:1) |
Branky a nahrávky: 9. Grešl, 11. Matějček, 13. Matějček, 15. Isach, 18. Lhoták (Matějček), 27. Isach, 28. Matějček (Holec), 30. Palaš (Foit, Matějček), 33. Isach, 36. Grešl (Isach), 37. Foit (Palaš), 39. Isach (Holec), 43. Matějček, 44. Grešl (Isach) – 7. Brázdil (Beneš), 22. Brázdil, 43. Strejček (Zelinka)
neděle |
05.09. |
10:00 |
HC Kometa Brno – HC Frýdek-Místek |
3:1 |
(0:0, 0:1, 3:0) |
Branky a nahrávky: 31. Kozohorský (Dufek), 34. Kolomazník, 41. Kolomazník (Říha) – 19. Biolek (Bobok)
neděle |
05.09. |
11:30 |
Mountfield HK – HC Orli Znojmo |
7:3 |
(2:0, 2:1, 3:2) |
Branky a nahrávky: 4. Lingr, 5. Klíma (Hardoš), 23. Pavlík (Cabalka), 27. Hardoš (Pavlík), 33. Hardoš, 34. Příhoda, 43. Příhoda – 5. Vítek (Richter), 44. Richter (Štipčák), 45. Richter (Železný)
neděle |
05.09. |
13:00 |
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno |
6:4 |
(1:4, 2:0, 3:0) |
Branky a nahrávky: 8. Veselý, 22. Holec (Křeček), 27. Matějček, 35. Křeček, 42. Knap, 45. Matějček – 3. Přerovský, 5. Sekanina, 14. Sekanina, 14. Tomek
neděle |
05.09. |
14:30 |
Mountfield HK – HC Frýdek-Místek |
3:5 |
(3:0, 0:3, 0:2) |
Branky a nahrávky: 5. Cabalka (Hardoš), 6. Svoboda, 13. Příhoda (Wolf) – 24. Kulfa, 27. Křenek (Bobok), 30. Křenek (Bobok), 38. Budinský (Biolek), 45. Budinský (Pachl)
neděle |
05.09. |
16:00 |
HC Kometa Brno – HC Orli Znojmo |
8:12 |
(2:5, 2:3, 4:4) |
Branky a nahrávky: 10. Kolomazník, 15. Henčl (Kolomazník), 21. Kozohorský, 26. Dufek (Tomek), 32. Máša, 41. Tomek, 44. Tomek, 45. Přerovský – 8. Železný, 8. Vítek (Pokorný), 13. Železný, 14. Železný (Kafková), 15. Železný, 18. Hron, 20. Železný, 29. Pokorný (Haviár), 36. Richter (Železný), 37. Haviár (Štipčák), 43. Železný, 43. Hlávková.
neděle |
05.09. |
17:30 |
HC ZUBR Přerov – HC Frýdek-Místek |
1:8 |
(0:1, 1:5, 0:2) |
Branky a nahrávky: 30. Beneš (Brázdil) – 13. Fojtíková, 17. Pachl, 20. Koníček, 24. Křenek (Budínský), 28. Pachl (Koníček), 30. Pachl, 34. Koníček (Bobok), 45. Křenek
Konečná tabulka turnaje
Z V R P skóre body
1. Mountfield HK 5 4 0 1 32:15 8 (+17)
2. HC Orli Znojmo 5 4 0 1 57:27 8 (+30)
3. Bílí Tygři Liberec 5 3 0 2 34:33 6 (+ 1)
4. HC Kometa Brno 5 2 0 3 28:26 4 (+ 2)
5. HC Frýdek-Místek 5 2 0 3 25:27 4 (- 2)
6. HC ZUBR Přerov 5 0 0 5 9:57 0 (-48)
Sestava Zubrů na turnaji
Čechmánek, Schejbal – Petružela, Beneš, Zelinka, Benešová, Kozák, Chromec, Vítámvás, Grapl, Brázdil, Strejček, Faltynek, Suchánek, Omámik, Dřímalka, Pivoda, Pašek.
Trenéři: Martin Vojtek, Patrik Kleniar.
Vedoucí týmu: Jan Strejček.
Nejlepší hráči týmů
Mountfield HK: Ondřej Čtvrtečka
HC Orli Znojmo: Dominik Železný
Bílí Tygři Liberec: Matěj Matějček
HC Kometa Brno: Adam Tomek
HC Frýdek-Místek: Radek Budinský
HC ZUBR Přerov: Prokop Zelinka