DĚKUJEME FANOUŠKŮM A PARTNERŮM KLUBU ZA PODPORU HC ZUBR PŘEROV V SEZONĚ 2022/2023

Posila na centra last minute: Přerovský dres oblékne ostřílený Antonín Pechanec

Posila na centra last minute: Přerovský dres oblékne ostřílený Antonín Pechanec
P ř e r o v – Hokejisté Přerova získali se samým koncem přestupového období výraznou posilu. Z Havířova dotáhli příchod zkušeného středního útočníka Antonína Pechance. Ten v Chance lize dosud nasbíral více než čtyři stovky startů, další již přidá v modrožlutém dresu.

Třicetiletý centr se před letošní sezonou vrátil do rodného Havířova. Za AZ odehrál 32 zápasů, ve kterých zaznamenal čtrnáct bodů za devět branek a pět asistencí. Na vhazování si udržel více než padesátiprocentní úspěšnost. V Chance lize kromě mateřského klubu působil také ve Frýdku-Místku (2016–2018) a ve Vsetíně (2018–2021), celkově na úrovni druhé nejvyšší soutěže zasáhl do 451 duelů (94+232). Na extraligové scéně si Pechanec připsal patnáct utkání – dvanáct v barvách Třince a tři za Zlín.

Zubři navíc v případě potřeby mohou využít talentované zlínské mladíky, útočníky Šimona Frömela a Lukáše Chludila. Oba mají na Hanou vyřízené střídavé starty. V Přerově se naopak již neobjeví obránce Vít Seemann, po dohodě klubů zůstává do konce sezony v Sokolově.

„V podobě Tondy získáváme zkušeného a kreativního centra, kterého jsme hledali. Věřím, že nám pomůže do závěru sezony. V současné době je náš kádr zcela uzavřený," sdělil sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák.