ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Kadaň 5:0 | JUNIOŘI: Přerov - Vítkovice 0:3 | DOROST: Zlín - Přerov 5:2
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 nově v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Po roce znovu: Martin Zaťovič navštívil ZŠ Želatovská i s Masarykovým pohárem

Po roce znovu: Martin Zaťovič navštívil ZŠ Želatovská i s Masarykovým pohárem
P ř e r o v – Druhý rok po sobě měli žáci základní školy Želatovská v Přerově možnost na vlastní oči vidět Masarykův pohár. Trofej pro vítěze Tipsport extraligy tam opět přivezl absolvent a odchovanec Zubrů Martin Zaťovič, který ji získal s Kometou Brno. V tělocvičně nejprve odpovídal na dotazy, které si na něj děti vymyslely. Pak se s nimi a pohárem ochotně fotografoval.

Tipsport extraligu ovládl Přerovan Zaťovič s brněnskou Kometou podruhé za sebou. Že se podílel na opravdu nebývalém úspěchu, si připouští. „Nádherná věc. V dnešní době je vyhrát dva tituly v řadě strašně obtížné. Jsme v Kometě všichni moc rádi, že se nám to povedlo," svěřil se.

Na play-off se v Brně pečlivě připravovali. Podle slov třiatřicetiletého útočníka to přineslo ovoce. „Uvidíme, jak se to bude vyvíjet letos. Ale myslím si, že scénář bude stejný. Budeme chtít dojít daleko," zauvažoval. Zároveň věří, že pokud v jihomoravské metropoli zůstanou stejní hráči a týmu se vyhnou zranění, může se Kometa směle poprat o zlatý hattrick.

Události okolo přerovského hokeje týkající se posledních měsíců Martina Zaťoviče potěšily. „V příští sezoně tu bude extraligová juniorka i dorost. Všechno směřuje k Áčku, která posledně prohánělo špici první ligy. Hokej v Přerově vzkvétá," raduje se.

V tělocvičně základní školy Želatovská slavného odchovance Zubrů nejprve v krátkosti představil sekretář a mládežnický trenér přerovského klubu Aleš Verlík. Pak už přišel prostor na dotazy od dětí a společné focení s Masarykovým pohárem.

>>>Více fotografií z akce najdete v galerii<<<

×
Dnes v 18:00 | Muži
Rytíři Kladno
HC ZUBR Přerov