P ř e r o v – Spousta zápasů a na konci zlatý úspěch přerovského týmu. Takový byl víkend v MEO Aréně, kde se konal další z řady mezinárodních turnajů. Tentokrát o cenné kovy bojovali starší žáci, tedy hráči ročníku 2005 a mladší. Zubři v pěti zápasech turnaje neztratili ani bod, zdolali postupně Techniku Brno, Šumperk, Tábor, Martin a Žďár nad Sázavou.
Výsledky zápasů
sobota |
18.08. |
08:30 |
HC ZUBR Přerov – VSK Technika Brno |
8:3 |
(1:2, 7:1) |
Branky a nahrávky: 15. Fiala (Kolařík, Kuchta), 23. Kolařík (Tatýrek), 26. Kolařík (Šejba), 32. Fiala (Kuchta), 36. Fiala (Tatýrek), 38. Kuchta (Fiala, Šejba), 39. Hanák (Svozil), 40. Kolařík – 11. Middleton (Sladký), 19. Lancouch (Pejchal), 27. Sladký (Palkovič).
sobota |
18.08. |
10:00 |
HK Mladí Draci Šumperk – SKLH Žďár nad Sázavou |
6:0 |
(2:0, 4:0) |
Branky a nahrávky: 13. D. Cekr (Bařica), 17. Janech (Lichner, Mácha), 17. Řežucha (D. Cekr), 23. Janech (Lichner), 34. Mácha (Zavoral), 37. Lichner (Kolář).
sobota |
18.08. |
11:30 |
MHA Mountfield Martin – HC Tábor |
3:3 |
(1:3, 2:0) |
Branky a nahrávky: 10. Mišík (Ivan), 33. Mišík, 36. Fedor (Kvočka) – 7. Kofroň (Šťastný, Cícha), 7. Duben (Kupka, Eichler), 9. Cícha (Kofroň, Kupka).
sobota |
18.08. |
13:00 |
HC ZUBR Přerov – HK Mladí Draci Šumperk |
5:2 |
(3:2, 2:0) |
Branky a nahrávky: 5. Procházka (Frankovič), 15. Fiala, 19. Kuchta (Svozil), 21. Fiala (Kuchta), 37. Kuchta – 7. Janech (Kolář), 14. Kolář.
sobota |
18.08. |
14:30 |
VSK Technika Brno – MHA Mountfield Martin |
4:2 |
(1:0, 3:2) |
Branky a nahrávky: 15. Pejchal (Pospíšil), 30. Lancouch (Pejchal), 32. Sladký (Middleton, Kuswito), 34. Lancouch (Pejchal) – 34. Béreš (Ivan), 35. Simonides.
sobota |
18.08. |
16:00 |
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Tábor |
0:7 |
(0:6, 0:1) |
Branky a nahrávky: 1. Kofroň (Duben, Kupka), 6. Šindelář (Eremiáš), 7. Pospíchal (Lutonský, Cícha), 10. Kofroň, 13. Šindelář (Seidl), 18. Lutonský (Šťastný), 29. Cícha (Duben).
sobota |
18.08. |
17:30 |
HK Mladí Draci Šumperk – VSK Technika Brno |
6:1 |
(2:1, 4:0) |
Branky a nahrávky: 12. Mácha, 20. Mácha (Lichner), 26. Janech, 28. Lichner (Janech), 29. Mácha (Janech), 39. Mácha – 19. Vyhlídal (Pejchal).
sobota |
18.08. |
19:00 |
SKLH Žďár nad Sázavou – MHA Mountfield Martin |
1:3 |
(0:1, 1:2) |
Branky a nahrávky: 33. Grygar (Koukola) – 13. Ivan, 26. Ivan (Mišík, Béreš), 39. Mišík (Šimka).
neděle |
19.08. |
08:30 |
HC Tábor – HC ZUBR Přerov |
2:3 |
(0:2, 2:1) |
Branky a nahrávky: 22. Eremiáš, 36. Kofroň (Duben) – 12. Kolařík (Kuchta), 20. Kuchta (Fiala, Šejba), 25. Kuchta.
neděle |
19.08. |
10:00 |
MHA Mountfield Martin – HK Mladí Draci Šumperk |
0:7 |
(0:2, 0:5) |
Branky a nahrávky: 5. Janech, 7. Mácha (Janech), 21. Novák (Řežucha, Kolář), 25. Janech, 29. Šimek (D. Cekr), 30. Lichner (Jarmara), 40. Janech (Mácha).
neděle |
19.08. |
11:30 |
VSK Technika Brno – SKLH Žďár nad Sázavou |
3:1 |
(1:1, 2:0) |
Branky a nahrávky: 18. Pejchal (Pospíšil), 24. Kotán (Urbánek), 37. Sladký (Middleton) – 17. Doležal (Grygar).
neděle |
19.08. |
13:00 |
HK Mladí Draci Šumperk – HC Tábor |
4:0 |
(3:0, 1:0) |
Branky a nahrávky: 1. Janech (Mácha), 13. Janech (Lichner), 14. Janech (Bařica), 29. Seidenglanz (Janech).
neděle |
19.08. |
14:30 |
HC ZUBR Přerov – MHA Mountfield Martin |
4:0 |
(2:0, 2:0) |
Branky a nahrávky: 1. Fiala (Škňouřil), 17. Frankovič (Krištof, Schneider), 23. Schneider (Frankovič), 27. Kuchta (Fiala).
neděle |
19.08. |
16:00 |
HC Tábor – VSK Technika Brno |
4:1 |
(2:1, 2:0) |
Branky a nahrávky: 3. Kofroň (Duben), 5. Šindelář (Sabiniok), 29. Duben (Seidl), 40. Kupka (Kofroň) – 15. Pejchal (Vyhlídal).
neděle |
19.08. |
17:30 |
HC ZUBR Přerov – SKLH Žďár nad Sázavou |
5:1 |
(3:0, 2:1) |
Branky a nahrávky: 11. Hanák (Grézl), 14. Frankovič (Svozil), 20. Galnor (Hanák, Grézl), 27. Fiala (Kuchta), 29. Hanák (Galnor, Grézl) – 30. Slavík (Koukola, Grygar).
Konečná tabulka
1. HC ZUBR Přerov 5 5 0 0 25: 8 10
2. HK Mladí Draci Šumperk 5 4 0 1 25: 6 8
3. HC Tábor 5 2 1 2 16:11 5
4. VSK Technika Brno 5 2 0 3 12:21 4
5. MHA Mountfield Martin 5 1 1 3 8:19 3
6. SKLH Žďár nad Sázavou 5 0 0 5 3:24 0
Sestava Zubrů na turnaji
Vojtek, Brada – Šejba, Tatýrek, Svozil, Škňouřil, Pospíšil, Krištof – Schneider, Kuchta, Fiala, Kolařík, Galnor, Hanák, Procházka, Grézl, Frankovič.
Trenéři: Martin Vojtek, Jindřich Šejba, Vít Černohous.
Vedoucí mužstva: Darek Jendrišák, Robert Hanák.
Nejlepší hráči týmů
Tobiáš Kuchta (HC ZUBR Přerov), Patrik Janech (HK Mladí Draci Šumperk), Adam Kofroň (HC Tábor), Antonín Pospíšil (VSK Technika Brno), Dominik Botka (MHA Mountfield Martin), Jakub Doležal (SKLH Žďár nad Sázavou)