>>> ONLINE PERMANENTKY <<<     POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: CELKEM 259, PATRON 49 (stav k 30.6., 14:00)

Odměna pro Přerovské: Klimeš s Pšurným figurují v sestavě měsíce listopadu

Odměna pro Přerovské: Klimeš s Pšurným figurují v sestavě měsíce listopadu
P ř e r o v – Patří k hlavním tahounům hokejistů Přerova. Lukáš Klimeš v brance předvádí výborné zákroky, Roman Pšurný zase sbírá góly a asistence, případně vyhrává vhazování. Na oba Zubry nyní ukázal server hokej.cz a zařadil je mezi šest nejlepších hráčů Chance ligy za měsíc listopad.

Klimeš, jehož sportovní manažeři vyhlásili nejlepším brankářem minulého ročníku druhé nejvyšší soutěže, letos za Přerov odchytal zatím třináct utkání. Hned jedenáctkrát přitom svými skvělými výkony pomohl k vítězství. Hanáci díky němu dvakrát porazili Vsetín a vyšlápli si také na Litoměřice, Třebíč nebo Chomutov. Žádný jiný gólman nemá tak vysokou úspěšnost zákroků ani tak nízký průměr obdržených branek na zápas jako právě pětadvacetiletý brněnský rodák (95,56 % a 1,28).

Pšurný se před letošní sezonou stal kmenovým hráčem Zubrů. Ze strany klubu ctícího modrožlutou kombinaci to byl perfektní tah. Třiatřicetiletý centr řádí v prvním útoku, za 28 startů stihl nasbírat 29 kanadských bodů. Se sedmnácti trefami je třetím nejlepším střelcem Chance ligy, na prostějovského Žálčíka přitom ztrácí pouze dva přesné počiny. Přerovanům pomáhá i na buly, z více než 600 jich dosud vybojoval 374. Drží si tak úspěšnost 61,72 %, což při podobné porci vhazování nedokázal žádný jiný prvoligový hokejista.