ONLINE >>> HC ZUBR Přerov - Berani Zlín 1:4

Nový ročník WSM ligy byl rozlosován, Zubry na úvod čeká domácí zápas s Jihlavou

Nový ročník WSM ligy byl rozlosován, Zubry na úvod čeká domácí zápas s Jihlavou
P r a h a – V pondělí 4. června se uskutečnil tradiční aktiv prvoligových klubů, na kterém byl rozlosován nový ročník WSM ligy. Ta se podle plánu dočkala rozšíření. Bude ji v nadcházející sezoně 2018/2019 hrát patnáct týmů, nováčkem je Poruba. Vzhledem k lichému počtu účastníků tak bude mít vždy jeden tým v kole volno. Zubři zahájí boje o body doma proti Jihlavě, poté se představí v Edenu na kolbišti Slavie.
Díky postupnému rozšiřování nabídne WSM liga vyšší počet zápasů. V základní části jich každý tým odehraje 56, celkový počet kol pak stoupne až na 60. Termínová listina zatím ještě nebyla potvrzena, stejně jako systém soutěže (možnost znovuzavedení předkola play-off). O definitivní podobě WSM ligy rozhodne Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje, který bude jednat ve čtvrtek 7. června.

1. kolo:

HC Slavia Praha - VOLNO
HC ZUBR Přerov - HC Dukla Jihlava
ČEZ Motor České Budějovice - HC Benátky nad Jizerou
LHK Jestřábi Prostějov - VHK ROBE Vsetín
SK Trhači Kadaň - HC RT TORAX Poruba
Rytíři Kladno - HC Frýdek-Místek
AZ RESIDOMO Havířov - HC Stadion Litoměřice
HC Slovan Ústí nad Labem - SK Horácká Slavia Třebíč

2. kolo:

VOLNO - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Frýdek-Místek - AZ RESIDOMO Havířov
HC RT TORAX Poruba - Rytíři Kladno
VHK ROBE Vsetín - SK Trhači Kadaň
HC Benátky nad Jizerou - LHK Jestřábi Prostějov
HC Dukla Jihlava - ČEZ Motor České Budějovice
HC Slavia Praha - HC ZUBR Přerov

3. kolo:

HC ZUBR Přerov - VOLNO
ČEZ Motor České Budějovice - HC Slavia Praha
LHK Jestřábi Prostějov - HC Dukla Jihlava
SK Trhači Kadaň - HC Benátky nad Jizerou
Rytíři Kladno - VHK ROBE Vsetín
AZ RESIDOMO Havířov - HC RT TORAX Poruba
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Frýdek-Místek
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Stadion Litoměřice

4. kolo:

VOLNO - HC Stadion Litoměřice
HC Frýdek-Místek - SK Horácká Slavia Třebíč
HC RT TORAX Poruba - HC Slovan Ústí nad Labem
VHK ROBE Vsetín - AZ RESIDOMO Havířov
HC Benátky nad Jizerou - Rytíři Kladno
HC Dukla Jihlava - SK Trhači Kadaň
HC Slavia Praha - LHK Jestřábi Prostějov
HC ZUBR Přerov - ČEZ Motor České Budějovice

5. kolo:

ČEZ Motor České Budějovice - VOLNO
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
SK Trhači Kadaň - HC Slavia Praha
Rytíři Kladno - HC Dukla Jihlava
AZ RESIDOMO Havířov - HC Benátky nad Jizerou
HC Slovan Ústí nad Labem - VHK ROBE Vsetín
SK Horácká Slavia Třebíč - HC RT TORAX Poruba
HC Stadion Litoměřice - HC Frýdek-Místek

6. kolo:

VOLNO - HC Frýdek-Místek
HC RT TORAX Poruba - HC Stadion Litoměřice
VHK ROBE Vsetín - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Benátky nad Jizerou - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Dukla Jihlava - AZ RESIDOMO Havířov
HC Slavia Praha - Rytíři Kladno
HC ZUBR Přerov - SK Trhači Kadaň
ČEZ Motor České Budějovice - LHK Jestřábi Prostějov

7. kolo:

LHK Jestřábi Prostějov - VOLNO
SK Trhači Kadaň - ČEZ Motor České Budějovice
Rytíři Kladno - HC ZUBR Přerov
AZ RESIDOMO Havířov - HC Slavia Praha
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Benátky nad Jizerou
HC Stadion Litoměřice - VHK ROBE Vsetín
HC Frýdek-Místek - HC RT TORAX Poruba

8. kolo:

VOLNO - HC RT TORAX Poruba
VHK ROBE Vsetín - HC Frýdek-Místek
HC Benátky nad Jizerou - HC Stadion Litoměřice
HC Dukla Jihlava - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Slavia Praha - HC Slovan Ústí nad Labem
HC ZUBR Přerov - AZ RESIDOMO Havířov
ČEZ Motor České Budějovice - Rytíři Kladno
LHK Jestřábi Prostějov - SK Trhači Kadaň

9. kolo:

SK Trhači Kadaň - VOLNO
Rytíři Kladno - LHK Jestřábi Prostějov
AZ RESIDOMO Havířov - ČEZ Motor České Budějovice
HC Slovan Ústí nad Labem - HC ZUBR Přerov
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slavia Praha
HC Stadion Litoměřice - HC Dukla Jihlava
HC Frýdek-Místek - HC Benátky nad Jizerou
HC RT TORAX Poruba - VHK ROBE Vsetín

10. kolo:

VOLNO - VHK ROBE Vsetín
HC Benátky nad Jizerou - HC RT TORAX Poruba
HC Dukla Jihlava - HC Frýdek-Místek
HC Slavia Praha - HC Stadion Litoměřice
HC ZUBR Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč
ČEZ Motor České Budějovice - HC Slovan Ústí nad Labem
LHK Jestřábi Prostějov - AZ RESIDOMO Havířov
SK Trhači Kadaň - Rytíři Kladno

11. kolo:

Rytíři Kladno - VOLNO
AZ RESIDOMO Havířov - SK Trhači Kadaň
HC Slovan Ústí nad Labem - LHK Jestřábi Prostějov
SK Horácká Slavia Třebíč - ČEZ Motor České Budějovice
HC Stadion Litoměřice - HC ZUBR Přerov
HC Frýdek-Místek - HC Slavia Praha
HC RT TORAX Poruba - HC Dukla Jihlava
VHK ROBE Vsetín - HC Benátky nad Jizerou

12. kolo:

VOLNO - HC Benátky nad Jizerou
HC Dukla Jihlava - VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha - HC RT TORAX Poruba
HC ZUBR Přerov - HC Frýdek-Místek
ČEZ Motor České Budějovice - HC Stadion Litoměřice
LHK Jestřábi Prostějov - SK Horácká Slavia Třebíč
SK Trhači Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem
Rytíři Kladno - AZ RESIDOMO Havířov

13. kolo:

AZ RESIDOMO Havířov - VOLNO
HC Slovan Ústí nad Labem - Rytíři Kladno
SK Horácká Slavia Třebíč - SK Trhači Kadaň
HC Stadion Litoměřice - LHK Jestřábi Prostějov
HC Frýdek-Místek - ČEZ Motor České Budějovice
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
VHK ROBE Vsetín - HC Slavia Praha
HC Benátky nad Jizerou - HC Dukla Jihlava

14. kolo:

VOLNO - HC Dukla Jihlava
HC Slavia Praha - HC Benátky nad Jizerou
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
ČEZ Motor České Budějovice - HC RT TORAX Poruba
LHK Jestřábi Prostějov - HC Frýdek-Místek
SK Trhači Kadaň - HC Stadion Litoměřice
Rytíři Kladno - SK Horácká Slavia Třebíč
AZ RESIDOMO Havířov - HC Slovan Ústí nad Labem

15. kolo:

HC Slovan Ústí nad Labem - VOLNO
SK Horácká Slavia Třebíč - AZ RESIDOMO Havířov
HC Stadion Litoměřice - Rytíři Kladno
HC Frýdek-Místek - SK Trhači Kadaň
HC RT TORAX Poruba - LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín - ČEZ Motor České Budějovice
HC Benátky nad Jizerou - HC ZUBR Přerov
HC Dukla Jihlava - HC Slavia Praha

16. kolo:

VOLNO - HC Slavia Praha
HC Dukla Jihlava - HC ZUBR Přerov
HC Benátky nad Jizerou - ČEZ Motor České Budějovice
VHK ROBE Vsetín - LHK Jestřábi Prostějov
HC RT TORAX Poruba - SK Trhači Kadaň
HC Frýdek-Místek - Rytíři Kladno
HC Stadion Litoměřice - AZ RESIDOMO Havířov
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Slovan Ústí nad Labem

17. kolo:

SK Horácká Slavia Třebíč - VOLNO
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Stadion Litoměřice
AZ RESIDOMO Havířov - HC Frýdek-Místek
Rytíři Kladno - HC RT TORAX Poruba
SK Trhači Kadaň - VHK ROBE Vsetín
LHK Jestřábi Prostějov - HC Benátky nad Jizerou
ČEZ Motor České Budějovice - HC Dukla Jihlava
HC ZUBR Přerov - HC Slavia Praha

18. kolo:

VOLNO - HC ZUBR Přerov
HC Slavia Praha - ČEZ Motor České Budějovice
HC Dukla Jihlava - LHK Jestřábi Prostějov
HC Benátky nad Jizerou - SK Trhači Kadaň
VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
HC RT TORAX Poruba - AZ RESIDOMO Havířov
HC Frýdek-Místek - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Stadion Litoměřice - SK Horácká Slavia Třebíč

19. kolo:

HC Stadion Litoměřice - VOLNO
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Frýdek-Místek
HC Slovan Ústí nad Labem - HC RT TORAX Poruba
AZ RESIDOMO Havířov - VHK ROBE Vsetín
Rytíři Kladno - HC Benátky nad Jizerou
SK Trhači Kadaň - HC Dukla Jihlava
LHK Jestřábi Prostějov - HC Slavia Praha
ČEZ Motor České Budějovice - HC ZUBR Přerov

20. kolo:

VOLNO - ČEZ Motor České Budějovice
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
HC Slavia Praha - SK Trhači Kadaň
HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno
HC Benátky nad Jizerou - AZ RESIDOMO Havířov
VHK ROBE Vsetín - HC Slovan Ústí nad Labem
HC RT TORAX Poruba - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek-Místek - HC Stadion Litoměřice

21. kolo:

HC Frýdek-Místek - VOLNO
HC Stadion Litoměřice - HC RT TORAX Poruba
SK Horácká Slavia Třebíč - VHK ROBE Vsetín
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou
AZ RESIDOMO Havířov - HC Dukla Jihlava
Rytíři Kladno - HC Slavia Praha
SK Trhači Kadaň - HC ZUBR Přerov
LHK Jestřábi Prostějov - ČEZ Motor České Budějovice

22. kolo:

VOLNO - LHK Jestřábi Prostějov
ČEZ Motor České Budějovice - SK Trhači Kadaň
HC ZUBR Přerov - Rytíři Kladno
HC Slavia Praha - AZ RESIDOMO Havířov
HC Dukla Jihlava - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Benátky nad Jizerou - SK Horácká Slavia Třebíč
VHK ROBE Vsetín - HC Stadion Litoměřice
HC RT TORAX Poruba - HC Frýdek-Místek

23. kolo:

HC RT TORAX Poruba - VOLNO
HC Frýdek-Místek - VHK ROBE Vsetín
HC Stadion Litoměřice - HC Benátky nad Jizerou
SK Horácká Slavia Třebíč - HC Dukla Jihlava
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Slavia Praha
AZ RESIDOMO Havířov - HC ZUBR Přerov
Rytíři Kladno - ČEZ Motor České Budějovice
SK Trhači Kadaň - LHK Jestřábi Prostějov

24. kolo:

VOLNO - SK Trhači Kadaň
LHK Jestřábi Prostějov - Rytíři Kladno
ČEZ Motor České Budějovice - AZ RESIDOMO Havířov
HC ZUBR Přerov - HC Slovan Ústí nad Labem
HC Slavia Praha - SK Horácká Slavia Třebíč
HC Dukla Jihlava - HC Stadion Litoměřice
HC Benátky nad Jizerou - HC Frýdek-Místek
VHK ROBE Vsetín - HC RT TORAX Poruba

25. kolo:

VHK ROBE Vsetín - VOLNO
HC RT TORAX Poruba - HC Benátky nad Jizerou
HC Frýdek-Místek - HC Dukla Jihlava
HC Stadion Litoměřice - HC Slavia Praha
SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
HC Slovan Ústí nad Labem - ČEZ Motor České Budějovice
AZ RESIDOMO Havířov - LHK Jestřábi Prostějov
Rytíři Kladno - SK Trhači Kadaň

26. kolo:

VOLNO - Rytíři Kladno
SK Trhači Kadaň - AZ RESIDOMO Havířov
LHK Jestřábi Prostějov - HC Slovan Ústí nad Labem
ČEZ Motor České Budějovice - SK Horácká Slavia Třebíč
HC ZUBR Přerov - HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha - HC Frýdek-Místek
HC Dukla Jihlava - HC RT TORAX Poruba
HC Benátky nad Jizerou - VHK ROBE Vsetín

27. kolo:

HC Benátky nad Jizerou - VOLNO
VHK ROBE Vsetín - HC Dukla Jihlava
HC RT TORAX Poruba - HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
HC Stadion Litoměřice - ČEZ Motor České Budějovice
SK Horácká Slavia Třebíč - LHK Jestřábi Prostějov
HC Slovan Ústí nad Labem - SK Trhači Kadaň
AZ RESIDOMO Havířov - Rytíři Kladno

28. kolo:

VOLNO - AZ RESIDOMO Havířov
Rytíři Kladno - HC Slovan Ústí nad Labem
SK Trhači Kadaň - SK Horácká Slavia Třebíč
LHK Jestřábi Prostějov - HC Stadion Litoměřice
ČEZ Motor České Budějovice - HC Frýdek-Místek
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
HC Slavia Praha - VHK ROBE Vsetín
HC Dukla Jihlava - HC Benátky nad Jizerou

29. kolo:

HC Dukla Jihlava - VOLNO
HC Benátky nad Jizerou - HC Slavia Praha
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
HC RT TORAX Poruba - ČEZ Motor České Budějovice
HC Frýdek-Místek - LHK Jestřábi Prostějov
HC Stadion Litoměřice - SK Trhači Kadaň
SK Horácká Slavia Třebíč - Rytíři Kladno
HC Slovan Ústí nad Labem - AZ RESIDOMO Havířov

30. kolo:

VOLNO - HC Slovan Ústí nad Labem
AZ RESIDOMO Havířov - SK Horácká Slavia Třebíč
Rytíři Kladno - HC Stadion Litoměřice
SK Trhači Kadaň - HC Frýdek-Místek
LHK Jestřábi Prostějov - HC RT TORAX Poruba
ČEZ Motor České Budějovice - VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov - HC Benátky nad Jizerou
HC Slavia Praha - HC Dukla Jihlava