INFORMACE K PRODEJI PERMANENTNÍCH VSTUPENEK |  Aktuální počet prodaných permanentek: 336 (stav k 9.7.)

Největší Hanák? Přes 400 hlasujících zvolilo Jiřího Sklenáře, pracovitého kouče Zubrů

Největší Hanák? Přes 400 hlasujících zvolilo Jiřího Sklenáře, pracovitého kouče Zubrů
P ř e r o v – Prvenství v anketě společnosti Hanácká kyselka patří přerovskému hokejovému trenérovi. Jiřího Sklenáře, jenž působí jako asistent hlavního kouče A-týmu Vladimíra Kočary a jako trenér brankářů všech kategorií, vyhlásil partner Zubrů pomyslným Největším Hanákem. Z hlediska poctivé práce, kterou pravidelně odvádí.

Během ankety dalo Jiřímu Sklenářovi působícímu i u mládežnických reprezentantů hlas celkem 404 podporovatelů. Řadu z nich přerovský odchovanec osobně zná. „Moc mě potěšilo, že pro mě hlasovali a děkuji jim. O účasti v anketě, do níž mě přihlásila marketingová manažerka Martina Hrušková, jsem dopředu vůbec nevěděl,“ přiznal.

Titul Největší Hanák si díky výrazné podpoře vysloužil před Stanislavem Vojtkem a Janem Millým. Trenérovou patronkou se stala právě Martina Hrušková z oddělení marketingu Zubrů, která má na jeho vítězství také výrazný podíl. A kdo by se podle Sklenáře měl o stejný počin ucházet příště? „Největší Hanák je v klubu jen jeden. Letos jsem sice vyhrál já, ale pro další ročník je podle mě jasné, koho by měl klub nominovat. Našeho sportovního manažera,“ řekl jasně a bez rozmýšlení.