ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Třebíč (středa 18:00) | JUNIOŘI: Warriors Brno - Přerov 3:5 | DOROST: Přerov - Šumperk (čtvrtek 17:30)
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Největší Hanák? Přes 400 hlasujících zvolilo Jiřího Sklenáře, pracovitého kouče Zubrů

Největší Hanák? Přes 400 hlasujících zvolilo Jiřího Sklenáře, pracovitého kouče Zubrů
P ř e r o v – Prvenství v anketě společnosti Hanácká kyselka patří přerovskému hokejovému trenérovi. Jiřího Sklenáře, jenž působí jako asistent hlavního kouče A-týmu Vladimíra Kočary a jako trenér brankářů všech kategorií, vyhlásil partner Zubrů pomyslným Největším Hanákem. Z hlediska poctivé práce, kterou pravidelně odvádí.

Během ankety dalo Jiřímu Sklenářovi působícímu i u mládežnických reprezentantů hlas celkem 404 podporovatelů. Řadu z nich přerovský odchovanec osobně zná. „Moc mě potěšilo, že pro mě hlasovali a děkuji jim. O účasti v anketě, do níž mě přihlásila marketingová manažerka Martina Hrušková, jsem dopředu vůbec nevěděl,“ přiznal.

Titul Největší Hanák si díky výrazné podpoře vysloužil před Stanislavem Vojtkem a Janem Millým. Trenérovou patronkou se stala právě Martina Hrušková z oddělení marketingu Zubrů, která má na jeho vítězství také výrazný podíl. A kdo by se podle Sklenáře měl o stejný počin ucházet příště? „Největší Hanák je v klubu jen jeden. Letos jsem sice vyhrál já, ale pro další ročník je podle mě jasné, koho by měl klub nominovat. Našeho sportovního manažera,“ řekl jasně a bez rozmýšlení.