PERMANENTKY (stav k 15.7., 18:00): K dnešnímu dni jste zakoupili 101 permanentek. Děkujeme!
INFO: Zubři nabízí možnost pronájmu ledové plochy v MEO Aréně. Cena pronájmu ledu (1 hodina) je 3000,- Kč.
Informace a objednávky: Aleš Verlík (sekretář klubu), telefon: 777 690 227, email: verlik@hokejprerov.cz

Náhrada za Lukáše Klimeše je tady, bránu Zubrů bude střežit Michael Petrásek

Náhrada za Lukáše Klimeše je tady, bránu Zubrů bude střežit Michael Petrásek
P ř e r o v - Nečekané komplikace museli řešit Zubři pro obsazení pozice prvního brankáře na novou sezonu. Odchod Lukáše Klimeše se však pohotově podařilo nahradit. A náhrada je to velmi kvalitní. Přerovskou svatyni bude nově střežit Michael Petrásek, který přichází na hostování z extraligového Litvínova.
Sedmadvacetiletý Michael Petrásek načal svoji kariéru v Děčíně, ale už v průběhu žákovských let se přesunul do sousedního Ústí, kde prošel dorostem i juniorkou. Za Slovan chytal také v první lize. Čtyři sezony byl spjat s extraligovým Litvínovem, který v ročníku 2014/15 získal titul a částečně chytal také za tehdy prvoligový Most.

Celkem odchytal v extralize 93 zápasů, dalších 123 přidal o patro níže.

Nyní přichází přichází Petráskova premiérová štace na Moravě. Zubři jeho příchodem reagují na návrat Lukáše Klimeše do brněnské Komety. „Věděl jsem, že si Lukáše povolala Kometa, takže Přerov musel narychlo řešit brankáře. Proběhl kontakt s klubem, od kterého jsem dostal velice slušnou nabídku, která mě oslovila. Rozhodl jsem se, že do toho půjdu a moc se na novou sezonu těším," řekla čerstvá přerovská posila.

Proti přerovským Zubrům se Michael Petrásek představil dvakrát, z toho jednou přímo v MEO Aréně. „Z mého pohledu byl Přerov vždy nepříjemný, urputný a silový soupeř. Když jsem tady chytal, udělali fanoušci parádní kulisu. Mám rád menší stadiony s vynikající atmosférou. Když jsme sem tenkrát s Mostem přijeli, už v autobusu po cestě jsme prohrávali 3:0," popsal s úsměvem.

„V Přerově se opravdu nikomu nehraje dobře. Byl bych rád, kdyby to platilo i o našich nadcházejících soupeřích," přeje si Petrásek.

„Podařilo se nám získat výborného gólmana se zkušenostmi z nejvyšší soutěže. Věřím, že naváže na dobré výkony z extraligy, bude pro nás jak velkou posilou, tak i tou pravou jistotou v bráně, která nám pomůže k dobrým výkonům a budou se od něj naši mladí brankáři učit. Navíc je to pohodový kluk, který skvěle zapadne i do kabiny," uvedl Pavel Hanák, sportovní manažer HC ZUBR Přerov.