Mladší dorost zvítězil v přípravném utkání 6:4

P ř e r o v - V pondělí 29.listopadu 2010 byl přerovský Zimní stadion dějištěm přípravného zápasu ml.dorostu s výběrem Olomouckého kraje ročníku 1996. Přerovský tým byl posílen i o několik hráčů ze staršího dorostu. První třetina byla celkem vyrovnaná, do vyložených šancí se dostávaly často oba týmy. Jako první se do zápisu zapsal v 6.min. hostující Nesvadba střelou po ledě k levé tyči, ale přesně po minutě vyrovnal přerovský Václavíček. V závěru třetiny zatlačil výběr kraje Zubry před jejich branku a po dalších dvou gólech jim utekl už na rozdíl dvou gólů 1:3. Druhou třetinu zahájili Zubři mnohem aktivněji než tu první a měli téměř celou třetinu více ze hry. Velká porce vyložených šancí v úvodu této třetiny přinesla Zubrům ve 24.min. kontaktní gól na 2:3 z hole Karoly a ve 37.minutě vyrovnal střelou po ledě k levé tyči Václavíček. Aktivita Přerováků pokračovala i v poslední třetině a přibližně v její půlce otočil stejný hráč skóre ve prospěch Zubrů střelou z krůhů do levého vinklu. V 55.minutě ještě skóroval ve vlastním oslabení ze sólového nájezdu Šťastný a 113 sekund před koncem dal šestý přerovský gól Šnirc. Poslední slovo ale měli hosté, kteří 13 sekund před koncem uzavřeli výsledek přípravného zápasu na 6:4 pro Zubry.

Ml.dorost HC ZUBR Přerov - Výběr r.1996 Olomouckého kraje   6:4  (1:3, 2:0, 3:1)

Statistiky:

Góly: 7.Václavíček (Kratochvíl), 24.Karola (Blahunek), 37.Václavíček (Kratochvíl), 50.Václavíček, 56.Šťastný, 59.Šnirc (Karola, Němec) - 6.Nesvadba, 15.Müller (Matlocha), 20.Ditrich (Medek), 60.Vlach. Rozhodčí: Klimecký - Dohnal, Lakomý. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 6:3, 6:4

Sestavy:

Ml.dorost HC ZUBR Přerov: Obadálek (Grygárek) - Kundrátek, Metelka, Němec, Karola, Šnirc, Šťastný, Sedlák, Novák, Václavíček, Kratochvíl, Vyhňák, Smolka, Tomaník, Kostiha, Blahunek, Duda, Doseděl

Výběr ročníku 1996 Olomouckého kraje: Gottwald (31.Řegucký) - Daniš, Horák, Nesvadba, Hes, Kropáč, Hrabica, Podepřel, Zelený, Skopal, Ministr, Ditrich, Medek, Sázel, Zouhar, Novák, Vlach, Bochňák, Šoustal, Müller, Matlocha, Vlásek