ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Litoměřice (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Přerov - Mladá Boleslav (sobota 12:30) | DOROST: Technika Brno - Přerov 4:5
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Mladí Zubři zakončili školní rok slavnostní akademií, pak se na bruslích vydali do města

Mladí Zubři zakončili školní rok slavnostní akademií, pak se na bruslích vydali do města
P ř e r o v – Se školním rokem 2017/2018 se na ploše MEO Arény symbolicky rozloučili žáci z hokejových tříd Základní školy Želatovská. Nechyběl ani tradiční zápas mezi prvňáky a deváťáky, stejně jako slavnostní předávání hokejky. Někteří Zubři se navíc s kolečkovými bruslemi na nohou vydali do ulic Přerova. Společně s fanoušky a širokou veřejností si užili večerní Night Skates.

Školní rok 2017/2018 hokejovým třídám Zubrů na Základní škole Želatovská slavnostně uzavřela akademie. Úvodním proslovem ji před nastoupenými hokejisty v dresech zahájil ředitel školy Přemysl Dvorský. Z každé třídy přitom ocenil tři nejlepší žáky, u nichž se za celý rok hodnotilo chování, prospěch i výkony na ledě a smysl pro fair play. Ti obdrželi ocenění a poukaz na nákup sportovních potřeb v hodnotě tisíc korun. Poukaz věnoval Nadační fond Vojtěcha Buriana.

V přátelském utkání mezi sebou změřili síly žáci prvního a devátého ročníku. Deváťáci také prvňákům symbolicky předali hokejku, jež s nimi zůstane po celou dobu studia.

Vybraní hráči ze zubří mládeže a A-týmu se také po Přerovu projeli na kolečkových bruslích. Zapojili se tak do Modrožluté jízdy v rámci akce Night Skates. Ta všem zájemcům ukázala netradiční pohled na večerní město.

>>>Kompletní fotogalerie z obou akcí<<<

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
HC Stadion Litoměřice
×
Dnes v 12:30 | Jun.
HC ZUBR Přerov
BK Mladá Boleslav