ONLINE >>> MUŽI: Sokolov - Přerov (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Přerov - Havířov 2:3 (SN) | DOROST: Kometa Brno - Přerov 3:0
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Martin Novotný se Zubrům upsal na dva roky. Moc rád jsem nabídku přijal, prozradil

Martin Novotný se Zubrům upsal na dva roky. Moc rád jsem nabídku přijal, prozradil
P ř e r o v – Čtvrtého obránce si pro nadcházející sezonu 2017/18 zajistili přerovští Zubři. V jejich týmu pokračuje Martin Novotný, který na Hané podepsal dvouletou smlouvu. Klub HC ZUBR Přerov na něj navíc může uplatnit opci.

Forma nabízeného kontraktu hrála v rozhodování osmadvacetiletého hokejisty stěžejní roli. „Velmi rád jsem takovou smlouvu přijal, protože jsem v Přerově spokojený,“ svěřil se Martin Novotný, jenž bude u Zubrů hostovat z klubu Mladí Draci Šumperk.

Nebude to pro něj však první sezona, kterou ve žlutomodrém dresu odehraje. V Přerově si hráčské povinnosti plnil i v předešlých dvou ročnících. V nich se Hanáci pokaždé dostali do čtvrtfinále play-off. „Ale v loňské sezoně jsme si vybrali o něco delší slabší chvilku než v roce předešlém. O to to samozřejmě bylo horší,“ věděl Novotný, ovšem vzápětí doplnil: „Na druhou stranu, ve vyřazovacích bojích jsme to divákům vynahradili.“

Právě na přerovské fanoušky se šumperský odchovanec těší i v dalším pokračování svého zubřího angažmá. „Jsou skvělí. Vytvářejí perfektní kulisu a díky tomu se soupeřům u nás tak špatně hraje. Myslím si, že se opět mají na co těšit. Náš tým zůstane více méně pohromadě, takže by jeho kvalita dolů jít neměla,“ domnívá se Novotný.

Také on si uplynulou sezonu ještě prodloužil. Přesunul se do Komety a byť do zápasů nezasáhl, mohl se těšit z mistrovského titulu. „Byl jsem nachystaný. Kdyby to bylo zapotřebí, mohli mě v Brně využít,“ připomněl Martin Novotný. „Štace v Kometě pro mě byla skvělým zážitkem. Měl jsem možnost vidět, jak to funguje ve špičkovém extraligovém klubu, a moc jsem si to užil,“ pochvaloval si.

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Baník Sokolov
HC ZUBR Přerov
×
Odehrané v 11:30 | Dor.
HC Kometa Brno
HC ZUBR Přerov