ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Kolín - Přerov 2:3 (PP) | JUNIOŘI: Zlín - Přerov 7:5 | DOROST: Vítkovice - Přerov 2:3

Listopadové změny: doma už od 17:30, na permanentkáře či dámy čekají zvýhodnění

Listopadové změny: doma už od 17:30, na permanentkáře či dámy čekají zvýhodnění
P ř e r o v – Přerovští Zubři připravili pro své fanoušky na měsíc listopad několik změn. Domácí zápasy, které se uskuteční dvakrát v pondělí a dvakrát ve středu, budou začínat už v 17:30 místo dosavadních 18:00 hodin. Hanáci se v tento čas představí proti Frýdku-Místku, Porubě, Sokolovu a Zlínu. Permanentkáři, ženy i senioři starší 65 let se navíc dočkají zlevněných vstupenek nebo vstupů zdarma.

Přehled všech listopadových změn najdete v tomto článku.

Změna začátků domácích zápasů

Utkání mezi Přerovem a Porubou odvysílá v pondělí 13. listopadu v přímém přenosu na stanici ČT Sport Česká televize. Na její žádost Zubři začátek zápasu přesunuli z 18:00 hodin na 17:30. Následně se rozhodli na 17:30 sjednotit začátky všech listopadových domácích zápasů. Půl hodiny po páté tak odstartují také duely Přerovanů s Frýdkem-Místkem (středa 1. 11.), se sokolovským Baníkem (středa 22. listopadu) a se zlínskými Berany (pondělí 27. 11.).

Dřívějšími začátky utkání ve všedních dnech chtějí Zubři vyjít vstříc především fanouškům dojíždějícím hromadnou dopravou, kterým budou lépe navazovat autobusové spoje do okolí Přerova. Pokud se tato změna během listopadu ujme, bude o ní klub uvažovat i pro další měsíce.

Pondělky: permanentkáři +1 zdarma

Permanentkáři budou mít na pondělní domácí zápasy (Poruba 13. 11. a Zlín 27. 11.), při předložení permanentky na pokladně v den utkání, k vstupence jeden vstup navíc zdarma. Na hokej tak bez kupování další vstupenky mohou vzít svého blízkého, například kamaráda či dítě.

„Dámské“ středy

Středeční domácí zápasy (Frýdek-Místek 1. 11. a Sokolov 22. 11.) budou v listopadu patřit všem zubřím fanynkám. Za vstupenku zaplatí 80 korun a v bufetu pod tabulí (vedle hlavního vchodu na stadion) budou mít slevu na kávové a horké nápoje. Latte či cappucino si budou moct koupit za 50 korun, čaj či „brusinku“ pak za 30 korun.

Studentské vstupné

Pro držitele platné (validované) studentské karty ISIC, žákovského průkazu (oranžová kartička) nebo potvrzení o studiu je nadále umožněno zlevněné vstupné 80 korun, platné od prvního mistrovského utkání sezony 2023/24. Slevu získáte po předložení karty na pokladně pouze v den utkání a na jeden průkaz zakoupíte vždy jednu vstupenku.

Děti do 140 cm

Děti do 140 centimetrů mají nadále vstup zdarma. Na hokej tak může jít výhodně celá rodina.

Senioři 65+

Za vstupenku nejen na listopadové, ale na všechny zbývající domácí zápasy po dobu základní části, ušetří také fanoušci ve věku od 65 let. Nově za ni zaplatí 80 korun.

ZTP a ZTP/P

Vstupenka pro ZTP a ZTP/P za 80 korun, kterou lze zakoupit na pokladně zimního stadionu, zůstává nadále v platnosti.

Zabíjačkové hody

Poslední listopadové domácí utkání proti Zlínu nabídne také voňavé zpestření. Na zimním stadionu se totiž uskuteční zabíjačkové hody, které se s pozitivním ohlasem u fanoušků setkaly už v minulosti.