ONLINE >>> HC ZUBR Přerov - PSG Berani Zlín 4:1
INFORMACE K PRODEJI PERMANENTNÍCH VSTUPENEK |  Aktuální počet prodaných permanentek: 772 (stav k 19.8.)

Kývl na zahraničí, které nešlo odmítnout. Přerovu děkuji za vše, vzkázal Procházka

Kývl na zahraničí, které nešlo odmítnout. Přerovu děkuji za vše, vzkázal Procházka
P ř e r o v – Mění působiště. Zkušený útočník Milan Procházka obdržel velmi lákavou nabídku z ciziny, kterou v 41 letech prostě nešlo odmítnout. Se Zubry se tak odchovanec znojemského hokeje po více než tříletém angažmá loučí. Klub mu v odchodu a zajímavé výzvě nechtěl bránit a vyšel mu vstříc. Jak sám Procházka řekl, na Přerov bude vzpomínat jen v dobrém. Nyní okusí hokej v Itálii.

Odchod Milana Procházky okomentoval jednatel Zubrů Tomáš Pluháček. „Milan nás poprosil, že by si chtěl na sklonku kariéry ještě zahrát v zahraničí, odkud dostal lukrativní nabídku. Za tři a půl sezony pro nás odvedl obrovský kus poctivé práce, byl s námi od prvního prvoligového zápasu s Kadaní a podepsal se pod všechny naše úspěchy. Proto jsme mu v žádném případě nechtěli bránit," řekl.

Rodák z Valtic u Břeclavi posílil Přerov na začátku září 2015, šest dní před startem druhé nejvyšší soutěže, do které Hanáci postoupili po 17 letech.

Do konce roku 2018 nastoupil v modrožlutém dresu do 184 mistrovských utkání, ve kterých si připsal 119 kanadských bodů za 43 gólů a 76 asistencí. Některé jeho trefy zůstanou příznivcům MEO ještě dlouho v paměti, například přesná rána příklepem, jíž 27. září 2017 rozhodl parádní domácí zápas proti Karlovým Varům.

„Oslovil mě kamarád Tomáš Demel, který trénuje v italské lize. Chtěl by trochu pomoci s kádrem, do čehož velice rád půjdu. Moc děkuji Hanymu (Pavlu Hanákovi – sportovnímu manažerovi Zubrů) i celému přerovskému klubu, že mi to umožnil. Hrozně si toho vážím a na Přerov budu vzpomínat jen v dobrém!," netajil se jednačtyřicetiletý Milan Procházka v rozhovoru pro oficiální web Zubrů, který se dočká publikování během následujících několika dnů.

„Milanovi děkujeme za všechno, co pro nás udělal. V Itálii mu přejeme hodně štěstí a úspěchů," doplnil Pluháček, jenž zároveň potvrdil, že za šikovného forvarda shání klub náhradu.