ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Frýdek-Místek - Přerov 5:1

Jak se Zubři připravují na sezónu 2014/15? Tréninkové plány všech kategorií klubu

Jak se Zubři připravují na sezónu 2014/15? Tréninkové plány všech kategorií klubu
P ř e r o v – Letní příprava na novou sezónu 2014/2015 už se v klubu HC ZUBR Přerov postupně rozbíhá na plné obrátky. Kategorie mužů, juniorů a staršího dorostu trénovala již v tomto týdnu, ty ostatní od mladšího dorostu níže, se přidají v pondělí 12. května. Všichni hráči budou k nabírání fyzické kondice využívat tradiční sportoviště, která se v minulých letech hodně osvědčila. V článku přinášíme kompletní plán letní přípravy a složení skupin podle jednotlivých kategorií.

Muži

Trenéři: Petr Dočkal, Daniel Faltýnek, Vladimír Kočara
Kondiční trenéři: Tomáš Tomiga, Jindřich Šejba
Pondělí  17:30 - 19:00  tělocvična Kouřilka
Úterý    17:30 - 19:00  hřiště ZŠ Svisle
Středa   07:00 - 09:00  Fitness AVE (FitBike, posilovna)
         14:30 - 16:30  KBC Přerov (silově vytrvalostní trénink)
Čtvrtek  17:30 - 19:00  hřiště ZŠ Svisle
Pátek    07:00 - 09:00  Fitness AVE (FitBox, posilovna)
         10:00 - 11:00  Tenis (klub ESTA)
         16:00 - 17:00  Bazén

Junioři + Starší dorost

Trenéři: Aleš Verlík, Vladimír Kočara, David Kudělka
Kondiční trenéři: Radim Peterka, Jindřich Šejba
Pondělí  16:00 - 17:30  hřiště ZŠ Želatovská, posilovna ZS
Úterý    06:15 - 07:45  Fitness AVE (FitBox, FitBike)
         16:00 - 17:30  tělocvična ZŠ Svisle
Středa   16:00 - 17:30  hřiště ZŠ Želatovská, posilovna ZS
Čtvrtek  06:15 - 07:45  Fitness AVE (FitBox, FitBike)
         16:00 - 17:30  hřiště ZŠ Svisle (atletická dráha)
Pátek    06:15 - 07:30  hala ZS, posilovna ZS
         15:00 - 16:00  bazén (každý sudý týden)

Mladší dorost

Trenéři: Radomír Kužílek, Petr Školoud, Martin Vojtek
Pondělí  14:30 - 16:00  hřiště SK Viktoria Přerov
Úterý    06:00 - 07:15  hřiště ZŠ Želatovská
Středa   14:30 - 16:00  tělocvična ZŠ Želatovská
Čtvrtek  15:30 - 17:00  hřiště ZŠ Želatovská
Pátek    06:00 - 07:15  hala ZS
         15:00 - 16:00  bazén (každý lichý týden)

Starší žáci "A" + "B" (2001, 2002)

Trenéři: Radomír Kužílek, Petr Školoud, Martin Vojtek
Pondělí  13:30 - 14:45  hřiště SK Viktoria Přerov
Úterý    07:15 - 08:30  hřiště ZŠ Želatovská
Středa   13:00 - 14:30  tělocvična ZŠ Želatovská
Čtvrtek  13:45 - 15:00  hřiště ZŠ Želatovská
Pátek    07:15 - 08:30  hala ZS
Hráči v tréninkové skupině: Dominik Janek, Marek Rybníček, Jan Mlčák, Jan Kopeček, Denis Vohrabal, Jaroslav Peluha, Václav Raška, Radek Pospíšil, Daniel Indrák, Jan Šafránek, Jan Barveníček, Maxmilian Mohapl, David Šimanský, Tomáš Krupa, Lukáš Zahradníček, Vojtěch Uhlíř, Pavel Zeman, Matyáš Gréč, Lukáš Raška, Tomáš Zábranský, Šimon Kuchta, Filip Chytil, Tomáš Hanák, Radim Kolařík, Jan Fencl, Daniel Ministr, Patrik Tarnoczy, Lukáš Hudec, Filip Petr, Karel Kundrátek, Tomáš Suchánek, František Hošek, Stanislav Svozil, Martin Ryšavý, Jonáš Jobánek, Vladimír Brázda. (V průběhu týdne budou někteří hráči posunuti do tréninkové skupiny mladšího dorostu)

Mladší žáci "C" + "D" (2003, 2004)

Trenéři: Petr Dočkal, Aleš Verlík, Jan Klimecký
Pondělí  11:45 - 12:45  tělocvična ZŠ Želatovská
Úterý    13:15 - 14:30  hřiště SK Viktoria Přerov
Středa   11:00 - 12:30  bazén
Čtvrtek  10:45 - 11:45  hřiště ZŠ Želatovská
Pátek    13:00 - 14:15  hala ZS
Hráči v tréninkové skupině: Dušan Grmela, David Němec, Kryštof Urban, Zdeněk Kaprál, Šimon Nesvadba, Jan Skopal, Eduard Choma, Martin Kolár, Jakub Slaný, Miroslav Štíbr, Radim Hradil, Adam Holík, Tomáš Machalík, Jiří Falta, Jakub Složil, Tomáš Raška, Marian Koblížek, Tadeáš Hlávka, David Buršík, Adam Tomiga, Dominik Foltas, Radek Šíma, Patrik Dohnal, Tomáš Pečinka, Matyáš Plchot, Filip Skřeček, Matyáš Válek, Martin Zdráhal

3. a 4. třída (2005, 2006)

Trenéři: Vladimír Kočara, Aleš Verlík, Jiří Sklenář, Jindřich Šejba, Martin Vojtek
Pondělí  13:15 - 14:15  hřiště ZŠ Želatovská
Úterý    13:15 - 14:15  hřiště ZŠ Želatovská
Středa   11:00 - 12:30  bazén
Čtvrtek  13:15 - 14:15  hřiště ZŠ Želatovská
Pátek    12:00 - 13:00  hala ZS
Hráči v tréninkové skupině: Martin Vojtek, David Brada, Tobiáš Kuchta, Tobias Tatýrek, Ondřej Kolařík, Matěj Šejba, Ondřej Procházka, Petr Schneider, Filip Grézl, Jakub Galnor, Jan Hanák, Patrik Horák, Kryštof Janek, Jan Janků, Martin Nášel, David Ondriš, Radim Pospíšil, Adam Raška, David Ročák, Vít Rudolf, Martin Svoboda, David Svozil, Matěj Škňouřil, Tomáš Šťastný, Petr Verbich, Vitaliy Tsubera, Jan Frankovič, Matěj Krištof, Ondřej Polame, Matěj Macháček

2. třída (2006, 2007)

Trenéři: Vladimír Kočara, Aleš Verlík, Jiří Sklenář, Jindřich Šejba
Pondělí  12:00 - 13:00  hřiště ZŠ Želatovská
Úterý    10:45 - 11:45  tělocvična ZŠ Želatovská
Středa   ---
Čtvrtek  09:45 - 10:45  tělocvična ZŠ Želatovská
Pátek    12:00 - 13:00  hala ZS
Hráči v tréninkové skupině: David Ambruz, Adam Daniš, Marek Gregůrek, Jakub Gremlica, Matyáš Hermély, Filip Kosek, Filip Koudela, Lukáš Macháček, Šimon Matyáš, Viktor Mrlík, Tomáš Nedbal, Štěpán Přeslička, Lukáš Ráb, Michal Rohan, Aleš Rozehnal, Jaroslav Rybka, Vojtěch Ryšavý, Robin Šejba, Daniel Šindler, Jakub Trnka, Jan Zavadil, Jiří Zavadil

Brankáři (2. – 5. třída)

Trenéři: Jiří Sklenář
Pondělí  14:30 - 15:15  tělocvična ZŠ Želatovská
Úterý    ---
Středa   15:00 - 16:00  hala ZS
Čtvrtek  ---
Pátek    ---

Brankáři (6. třída – junioři)

Trenéři: Jiří Sklenář
Pondělí  15:15 - 16:00  tělocvična ZŠ Želatovská
Úterý    ---
Středa   16:00 - 17:00  hala ZS
Čtvrtek  ---
Pátek    ---