>>> ONLINE PERMANENTKY <<<     POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: CELKEM 259, PATRON 49 (stav k 30.6., 14:00)

Hejcman, Moučka a talentovaní junioři. Soupiska Zubrů se rozrostla o další jména

Hejcman, Moučka a talentovaní junioři. Soupiska Zubrů se rozrostla o další jména
P ř e r o v – Čas do ostrého startu CHANCE LIGY se každým dnem zkracuje, Zubři proto usilovně pracují na tom, aby jejich soupiska už brzy získala kompletní podobu. Nově na ni přibylo dalších pět jmen. Za Přerov se v mistrovských utkáních představí obránce Mikuláš Pohl a kvarteto útočníků Jaroslav Moučka, Darek Hejcman, Daniel Indrák a Patrik Mašín.
Mezinárodní turnaj ZUBR Cup byl dalším rozhodujícím bodem pro široký kádr Zubrů v přípravě. Volba trenérů na doplnění soupisky áčka padla na nadějné mladíky, přerovského odchovance Daniela Indráka a hradeckou dvojici Mikuláš Pohl a Patrik Mašín.

Mladí hráči dostanou prostor v CHANCE LIZE, stejně jako vloni útočník Jakub Navrátil, který se postupně stal velkým nebezpečím pro soupeře. Skupinu dravého mládí navíc doplňuje také brankář Daniel Šimonů.

Zmíněná pětice bude kromě působení v prvním mužstvu také podporovat juniorku HC ZUBR Přerov, která v pátek 7. září vstoupí do těžkých bitev v DHL Extralize juniorů.

“Je výborné, že se mladíci ukazují v dobrém světle. Mikuláš Pohl a Patrik Mašín by měli patřit do kádru áčka a v případě nouze mohou nastoupit i v extraligové juniorce. Především Mikuláš si vedl v přípravě skvěle a počítáme s ním do základní sestavy. Našeho odchovance Dana Indráka si budeme v případě potřeby vytahovat z juniorky. Dan Šimonů je na pozici třetího brankáře a jedničky v juniorce,“ uvedl Pavel Hanák, sportovní manažer Zubrů.

Na zkoušce v Přerově navíc uspěli útočníci Jaroslav Moučka a Darek Hejcman. Oba přicházejí na celoroční hostování. První jmenovaný z Pardubic, druhý z Chomutova.

"Jarda Moučka v přípravě ukázal, že by se mohl zařadit k pilířům sestavy. Na ZUBR Cupu nás zaujal i Darek Hejcman, který už v dresu Kadaně sbíral hodně bodů. S oběma hráči jsme se domluvili na roční smlouvě," pokračuje Hanák o novinkách na soupisce.

Místo v kádru Zubrů si naopak nevybojovali obránce Karel Šefl a útočník Jaroslav Šimeček. V tomto případě ale verdikt nebyl snadný. “Karel i Jarda na zkoušce rozhodně nezklamali a musím říct, že nám to zamotalo hlavu při rozhodování. Nakonec jsme si vybrali typově jiné hráče, ale určitě o nich víme a oba budeme dále sledovat,“ uzavřel Pavel Hanák.