ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Vsetín 4:3 (SN) | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín (ZRUŠENO) | DOROST: Přerov - Chomutov (ZRUŠENO)

Generálka před soutěží: Do Přerova dorazí tým Vsetína

Generálka před soutěží: Do Přerova dorazí tým Vsetína
P ř e r o v – Celkem devět dílů zápasové přípravy už má tým přerovských Zubrů za sebou a nyní přijde na řadu jubilejní desátý, který měsíc trvající sérii duelů uzavře. Domácí utkání se Vsetínem bude nejen pro Přerov, ale také pro Valašský hokejový klub, generálkou na začátek druholigové soutěže ve skupině Východ. Ta již klepe na dveře velmi hlasitě. Úterní podvečerní čas proto na přerovském stadionu jistě přinese zajímavé střetnutí, jehož parametry už se budou hodně blížit k soutěžnímu zápasu. Začátek utkání byl stanoven na obvyklých 18:00.
přípravné utkání
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
úterý 18.9. 18:00

Zatímco dvě ostatní skupiny druhé ligy se už o uplynulém víkendu rozjely, ta východní na začátek teprve čeká, ale k němu už chybí jen maličký kousek. Ten Zubři vyplní posledním přípravným zápasem, v němž se střetnou se Vsetínem. Půjde tedy o odvetu pár dní starého utkání, které hostil stadion na Lapači a tým vedený trenéry Pavlem Sedlákem a Lubomírem Václavíčkem v něm zvítězil po vyrovnaném průběhu těsně 5:4. Přerovské družstvo by rádo generálku úspěšně zvládlo a dobře se tak naladilo na úvodní boj o body, jenž vypukne v sobotu na „horkém“ ledě Havířova.

Také pro Vsetín je úterní klání posledním testem, proto se na obou stranách dají čekat ty nejsilnější sestavy. “V Přerově už bychom chtěli hrát tak, jak by to mělo vypadat v prvním zahajovací zápase v Porubě,“ uvedl Libor Forch, asistent hlavního kouče VHK. Valaši v nové sezóně 2012/2013 jistě nebudou týmem z druhé řady, ale naopak hlasitě promluví do postavení na vysokých příčkách. “Ve Vsetíně jsme sehráli zápas proti mladému a dobře bruslícímu celku. Během první třetiny jsme byli pod tlakem, ale protom jsme už srovnali hru, prosadili se a nakonec zvítězili,“ komentoval lodivod Zubrů Pavel Sedlák.

Dosavadní výsledky Vsetína v přípravě

VHK Vsetín - HC GEDOS Nový Jičín   7:3  (4:2, 1:1, 2:0)
VHK Vsetín - Nesta Karawela Toruň   1:3  (1:0, 0:1, 0:2)
HC Bobři Val. Meziříčí - VHK Vsetín  6:2  (1:0, 2:2, 3:0)
HK 95 Považská Bystrica - VHK Vsetín 2:5  (1:3, 1:1, 0:1)
HC GEDOS Nový Jičín - VHK Vsetín   5:5  (3:1, 1:0, 1:4)
VHK Vsetín - HC Bobři Val. Meziříčí  5:4  (3:2, 1:1, 1:1)
HC RT TORAX Poruba - VHK Vsetín    1:4  (0:1, 1:1, 0:2)
VHK Vsetín - HC ZUBR Přerov      4:5  (2:2, 1:2, 1:1)

Sestavy soupeřů v posledním utkání

HC ZUBR Přerov: Okáč - Pala, Faltýnek, Vlček, Ferenc, Osina, Drábek, Sklenář - Sedlák, Goiš, Málek, Brančík, Ditrich, Sakrajda, Kolář, Sprušil, Kundrátek, Vaněk P., Brada

VHK Vsetín: Plšek - Tesařík, Vrba, Vodák, Tichý, Mečiar, Žabčík - Zúbek, Vaněk D., Vítek, Dubec, Korčák, Mikšovský, Kubo, Podešva, Kajaba, Holík

Online přenos

Podrobnou online reportáž ze zápasu HC ZUBR Přerov - VHK Vsetín můžete sledovat na serveru www.onlajny.cz