Fanshop, charita a především play-off s diváky. MEO bude doma bojovat s Duklou

P ř e r o v – Dlouhé tři roky trvalo, než se v MEO Aréně může znovu uskutečnit play-off s fanoušky na tribunách. Klíčové duely sezony, při kterých budou Zubři potřebovat vaši podporu, právě přicházejí! Na východ hanáckého regionu se za stavu 1:1 na zápasy stěhuje čtvrtfinálová série mezi Přerovem a Jihlavou. Modrožlutí si v případě dvou výher zajistí postup do semifinále, který by byl největším úspěchem klubu v Chance lize od roku 1996. Na hokejových utkáních již neplatí žádná omezení, která předtím návštěvy značně limitovala. Tak všichni na MEO!
HC ZUBR Přerov - HC Dukla Jihlava
pondělí 14.3. 18:00
MEO Arena Přerov

Čtvrtfinálová série mezi čtvrtou Duklou a pátými Zubry začala dvěma zápasy v Jihlavě. MEO se v prvním duelu dostalo osm sekund před koncem druhé třetiny do vedení. Na sklonku přesilové hry se po přihrávce Pechance trefil Jakub Herman. Pojistku na přerovské vítězství a vedení 1:0 na zápasy přidal do prázdné brány Jan Svoboda.

Čisté konto Lukáše Klimeše vydrželo i po většinu druhého utkání. Sedmadvacetiletý gólman neinkasoval v play-off celkem 135 minut a blýskl se 69 zákroky. Teprve v šestnácté minutě prodloužení jej překonal jihlavský útočník Richard Cachnín, jenž dlouhý duel ukončil a zároveň rozhodl o vyrovnání stavu série na 1:1.

„Kdybychom si před sérií měli říct, že z Jihlavy odvezeme jedno vítězství, určitě bychom to brali. Série je vyrovnaná. Teď budeme hrát dvakrát doma, máme to ve svých rukou,“ říká útočník Herman.

Vyřazovací boje budou v MEO Aréně pokračovat pondělním a úterním zápasem, oba odstartují v 18 hodin. Vstupenky na čtvrtfinálová střetnutí si můžete zakoupit již nyní - prostřednictvím online prodeje. Stačí kliknout na grafiku níže.

Fanouškovské vybavení na play-off

Ve fanshopu vedle vstupu do MEO Arény si můžete pořídit novinky ze zubří play-off kolekce. V pondělí i úterý budou v prodeji trička a šály s logem „Play-off 2022“.

Sbírka na podporu Ukrajiny

Zubři ve spolupráci s Charita Přerov zorganizují na pondělním zápase čtvrtfinále play-off finanční sbírku na podporu Ukrajině. Charita Přerov bude mít u vstupu do MEO Arény označený stánek, její pracovnice se budou pohybovat i po stadionu. Přispět můžete do označených kasiček.

Invaze ruských vojsk na Ukrajinu a vyhlášení válečného stavu dramaticky prohlubuje bezpečnostní i humanitární situaci v zemi. Ta se v důsledku vleklého ozbrojeného konfliktu na východě země potýká s dlouhodobou humanitární krizí. Již nyní je v zemi na 1,5 milionu vnitřně vysídlených lidí, jejich počet ale prudce narůstá. Další stovky tisíc lidí jsou či budou nuceny uprchnout a stejně jako ti, kteří zatím ve svých domovech zůstávají, potřebují pomoc se zajištěním základních životních potřeb.

Ve spolupráci s naším dlouhodobým partnerem, Charitou Ukrajina, se v rámci bezprostřední pomoci obyvatelům Ukrajiny zasaženým válkou soustředíme na zajištění základních potřeb, jako jsou voda, potraviny, hygienické potřeby či přístřeší. Součástí intervence je i poskytnutí psychologické pomoci. Ve spolupráci s českými úřady se zároveň připravujeme na pomoc ukrajinským uprchlíkům v České republice.

Výtěžek sbírky pomůže lidem zasaženým válkou zajistit základní životní potřeby.

Přispět můžete také online kliknutím na grafiku níže.

Děkujeme všem, kteří se obyvatelům Ukrajiny v téhle těžké době rozhodnou pomoci.

Zdroj: charita.cz

Minihokej

Ledová plocha MEO Arény nebude v pondělí patřit pouze souboji Zubrů s Jihlavou. O první přestávce vyjedou do akce nejmenší Zubříci, kteří se předvedou při minihokeji. Podpořte malé talenty v modrožlutém dresu!

Přestávková soutěž

O druhé přestávce pondělního i úterního zápasu se můžete těšit na přestávkovou soutěž o hodnotné ceny.