ONLINE >>> HC ZUBR Přerov - Berani Zlín 1:4

Dorostence přijalo vedení města Přerova, poděkovalo jim za vzornou reprezentaci

Dorostence přijalo vedení města Přerova, poděkovalo jim za vzornou reprezentaci
P ř e r o v – Úspěchy mládeže Zubrů ocenilo Statutární město Přerov. V úterý odpoledne přijali týmy staršího a mladšího dorostu v salonku Městského domu primátor Vladimír Puchalský a jeho náměstek Tomáš Navrátil. Hráčům a trenérům poděkovali za to, že Přerov proslavili v celorepublikovém měřítku.

Starší dorostenci Zubrů si vybojovali postup do nové extraligy juniorů, mladší dorost si vedl nejlépe z celé Moravy a postoupil na mistrovství republiky. Ve Vítkovicích obsadil čtvrtou příčku.

Primátora Vladimíra Puchalského výrazné úspěchy přerovského sportu č. 1 velmi potěšily. „Jsem z nich nadšený, v příští sezoně budeme mít v Přerově dva extraligové hokejové týmy,“ připomněl. „Mladí hráči i jejich rodiče si to určitě zaslouží, do hokeje dávají spoustu energie. Díky extralize se nikam nerozprchnou a budou nadále bavit Přerováky,“ kvituje Puchalský.

Mladým Zubrům společně se svým náměstkem Tomášem Navrátilem vyjádřil slova díků za skvělou reprezentaci Přerova. V salonku Městského domu na Masarykově náměstí čekalo na hokejisty také drobné občerstvení, od vedení města pak dostali upomínkové předměty.Foto: Aleš Novotný, Jana Pivodová (www.prerov.eu)