ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Kadaň 7:0 | JUNIOŘI: Poruba - Přerov 1:8 | DOROST: Poruba - Přerov 1:7
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Dopoledne plné zábavy, Zubři opět po roce uspořádali Dětský den pro mateřské školy

Dopoledne plné zábavy, Zubři opět po roce uspořádali Dětský den pro mateřské školy
P ř e r o v – Stálá a tradičně velmi oblíbená akce! To je Dětský den HC ZUBR Přerov, který hokejoví Zubři ve své MEO Aréně přichystali pro mateřské školy už poosmé. Téměř po celé páteční dopoledne se to na stadionu hemžilo malými dětmi, pro které byl znovu připraven hodně bohatý program.
V kalendáři zubřích akcí má Dětský den své místo vždy na přelomu května a června. Osmý ročník symbolicky nabídl osm stanovišť, na kterých probíhaly nejrůznější hry a soutěže. Do přerovské MEO Arény si našlo cestu šest mateřských škol, tedy v součtu téměř dvě stovky dětí!

„Děti byly po příchodu na stadion rozděleny do skupinek a postupně prošly všech osm stanovišť. Mohly si vyzkoušet například střelbu na brankáře, různé slalomy s míčkem, skákání na balančních balonech, zahrály si hokej či fotbal a na jednom ze stanovišť si oblékaly hokejovou výstroj. Některé ji viděly poprvé v životě, což určitě byl pěkný zážitek. V ochozech stadionu pak byla k dispozici šlapací autíčka a na závěr děti malovaly obrázky s hokejovou tématikou,“ popsal průběh akce Vít Černohous, jeden z organizátorů a trenér mladých Zubrů.

Stálice mezi akcemi hokejového klubu se tak opět povedla. Spousta úsměvů toho byla jasným důkazem. „Chtěl bych poděkovat všem trenérům našeho klubu, kteří se na akci podíleli, a také mladým hráčům, kteří asistovali na jednotlivých stanovištích. Velký dík samozřejmě patří i zúčastněným mateřským školám. Již teď se těšíme na další ročník. Věřím, že se v MEO Aréně společně potkáme v ještě vyšším počtu,“ dodal Černohous.Další fotografie z Dětského dne HC ZUBR Přerov

×
Odehrané v 18:00 | Muži
HC ZUBR Přerov
SK Trhači Kadaň