ONLINE >>> MUŽI: Havířov - Přerov (ODLOŽENO) | JUNIOŘI: Šumperk - Přerov 0:5 | DOROST: Přerov - Vsetín 5:4

Domácí zápas Generali Česká Cupu se Zlínem se blíží, Zubři přinášejí info o vstupenkách

Domácí zápas Generali Česká Cupu se Zlínem se blíží, Zubři přinášejí info o vstupenkách
P ř e r o v – První domácí utkání v rámci turnaje Generali Česká Cup sehrají ve čtvrtek hokejisté Přerova. V MEO Aréně vyzvou od 18 hodin extraligový tým zlínských Beranů. V souvislosti s tímto zápasem přinášejí Zubři podrobné informace týkající se prodeje vstupenek.

Pro permanentkáře připravil klub předkupní právo na vstupenky pouze v online systému

od úterních 16 hodin do středečních 16 hodin.

Díky předkupnímu právu jsou zvýhodněni před volně příchozí veřejností. Případná zbylá sedadla poté systém uvolní do online prodeje pro ostatní veřejnost od středy 5. 8. od 16 hodin.

Předprodej vstupenek na pokladně MEO Arény se neuskuteční.

Majitelé MODRÉ permanentní karty vstoupí do online systému, vyberou si sedadlo a po zadání šestimístného kódu dokončí objednávku. Po zadání e-mailu vstupenka přijde v příloze, je třeba ji vytisknout a předložit u vchodu pořadatelské službě.

Majitelé STŘÍBRNÉ permanentní karty se v případě zájmu o návštěvu utkání nahlásí kontaktní osobě, která ji zprostředkovala. Prosíme majitele těchto karet, aby nezaháleli a v případě zájmu se co nejdříve nahlásili. Kapacita partnerského sektoru je omezena.

Majitelé permanentek PATRON budou mít nachystanou vstupenku na své jméno na pokladně č. 1.

Majitelé ZTP permanentek budou mít nachystanou vstupenku na své jméno také na pokladně č. 1., a to za zvýhodněné vstupné 60 korun.

Pokladna MEO Arény bude otevřena hodinu před zápasem, brány MEO Arény se pak otevřou v 17:30.

Volný vstup dětem do 140 cm není možný, každý návštěvník utkání musí mít platnou vstupenku.

Studentské vstupné na Generali Česká Cup neplatí.

Obecné informace

MEO Aréna je rozdělena na dvě navzájem neprůchozí poloviny, sektor „SEVER" a sektor „JIH", s aplikací pravidla volných sedadel ob řadu / ob sedadlo. Červeně vyznačená sedadla nejsou určená k sezení, řadu se zabezpečeným vstupem páskou také není možné obsadit.

Vstup do sektoru „SEVER" je přes bránu vedle Městské sportovní haly, do sektoru „JIH" se vstupuje hlavním vchodem.

U vchodu jsou připravené desinfekce, každý sektor má samostatné WC a občerstvení.

Dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR č.j.: MZDR 15757/2020-26/MIN/KAN je návštěvníkům povolen pobyt ve vnitřních prostorech pouze s ochranou dýchacích cest (nos, ústa), jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, kterou je třeba mít nasazenu během celého utkání. Je zakázáno sdružovat se v prostoru MEO Arény mimo své sedadlo.