ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Ústí nad Labem 2:1 (PP) | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín (ODLOŽENO) | DOROST: Přerov - Havířov 0:3

Dobročinná aukce končí již dnes! Vydražte si hraný dres Radomíra Paly či FAN balíčky

Dobročinná aukce končí již dnes! Vydražte si hraný dres Radomíra Paly či FAN balíčky
P ř e r o v – Stále ještě si lámete hlavu nad tím, co svým blízkým pořídíte pod stromeček? Možná právě vy si vyberete v předvánoční charitativní aukci Zubrů. Najdete v ní hrané či FAN dresy ikon přerovského A-týmu z letošní či předchozích sezon. Josefa Hrabala, Filipa Krále, Karla Pláška nebo Radomíra Paly. Vydražit si můžete i některých z balíčků klubových suvenýrů – obsahujících trička, koberečky, oficiální puky Chance ligy nebo čepice – sadu týmových plakátů, případně originální mírovou hokejku Tomáše Sýkory. Ale pozor, čas už máte jen do dnešního podvečera.

Dobročinná aukce končí v pondělí 21. prosince v 18:00. Vydražené položky budou k odběru v úterý 22. prosince na pokladně MEO Arény s platbou v hotovosti na místě.

Výtěžek aukce Zubři věnují SOS Kompas Přerov, přerovské pobočce organizace SOS dětské vesničky. Její terénní sociální pracovníci poskytují preventivní péči rodinám ohroženým odebráním dítěte. Cílem této péče je stabilizovat rodinu, která se nachází ve složité sociální či materiální situaci, a předejít tak odebrání dítěte. S ohroženou rodinou pracuje SOS Kompas Přerov přímo v jejím přirozeném prostředí, nejlépe u ní doma či v jiném prostředí, kde se rodina cítí bezpečně. Od terénních sociálních pracovníků se dostává pomoci všem členům rodiny, aby se s nepříznivou životní situací vyrovnali.

Tak nezapomeňte, do dnešního podvečera můžete dražit na dobročinné účely. Děkujeme, že s námi pomáháte těm, kteří to potřebují!