VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Bude pokračovat jako Zubr! Útočník Milan Procházka napíše v Přerově čtvrtou sezonu

Bude pokračovat jako Zubr! Útočník Milan Procházka napíše v Přerově čtvrtou sezonu
P ř e r o v - V uplynulých týdnech už se fanoušci Zubrů dozvěděli jména několika hráčů, kteří budou mít na sobě přerovský dres i v zápasech nové sezony 2018/19. Práce na soupisce A-týmu neustále pokračují a přináší další potěšující zprávu. V zubřím trikotu bude dál bojovat o prvoligové body Milan Procházka!
Dvanáct gólů a třináct asistencí. Přesně tak zní bilance útočníka Milana Procházky v uplynulém ročníku WSM ligy. Přerov skvěle prošel základní částí, jenže ve čtvrtfinále play-off dostal rychlou stopku od pražské Slavie. “Soupeř to prostě zvládl lépe. My jsme čtvrtfinále nehráli dobře, i štěstí se od nás odklonilo,“ ohlédl se zkušený forvard za vyřazovacími boji na přelomu února a března.

Celkové hodnocení uplynulého ročníku 2017/18 však zní mnohem lépe. “Sezona byla náročná, vzhledem k tomu, že do play-off nově šla jen první osmička. Museli jsme se proto stále držet v popředí, ale zvládli jsme to výborně. Páté místo, které je nejlepším umístěním Přerova po postupu do první ligy, hodnotím velice pozitivně. Skončit hned za čtyřmi nejlepšími týmy, které mají ambice na postup do extraligy, to je velký úspěch,“ ví rodák z Valtic u Břeclavi, který svoji bohatou kariéru načal ve Znojmě.

Zanedlouho již jednačtyřicetiletý útočník válčí v dresu Zubrů od návratu do WSM ligy. A jeho štace na Hané nekončí! “Hokej mě pořád hodně baví, takže chci dál hrát. Ze strany sportovního manažera i trenérů byl zájem, což je to nejdůležitější. Proto budu pokračovat jako Zubr,“ popisuje dohodu na další sezonu.

Jeden tým navíc a tím pádem i vyšší počet zápasů. Tak bude vypadat prvoligová soutěž v sezoně nové. Co od ní čekat? “Rozhodně nic lehkého. Zopakovat letošní umístění bude těžké," vypálil Procházka.

"Pokud se znovu liga rozšíří o předkolo play-off, tak se bude hrát pravidelněji i v pondělí. Věřím, že budeme mít znovu dobrý tým a trenéři nás připraví co nejlépe, abychom zase hráli play-off. Mým přáním je konečně postoupit do semifinále, což by pro mladé hráče byla skvělá zkušenost,“ doplnil směrem k dalšímu ročníku WSM ligy.