ONLINE >>> MUŽI: Sokolov - Přerov 0:1 (PP)

Brankář Daniel Dvořák odchází z Přerova, u Zubrů skončil po vzájemné dohodě

Brankář Daniel Dvořák odchází z Přerova, u Zubrů skončil po vzájemné dohodě
P ř e r o v – Před sezonou museli Zubři sáhnout k úpravám obsazení na brankářských postech. Jednou z nových tváří týmu se během letní přípravy stal Daniel Dvořák, který před pár dny oslavil jednadvacáté narozeniny. K pátku 22. ledna 2021 ale spojení hradeckého odchovance s přerovským klubem končí.
Daniel Dvořák odchytal v dresu Zubrů osm zápasů Chance ligy (úspěšnost zásahů 91,53 %, průměr inkasovaných gólů za zápas 2,82). Poslední duel s Havířovem však nedochytal, po první třetině jej za nepříznivého stavu 0:2 vystřídal Michal Postava.

V srpnu také zasáhl do zápasu se Zlínem, který se hrál v rámci turnaje Generali Česká Cup.

„Dan odchází z našeho klubu po vzájemné dohodě. Děkujeme mu za dosavadní působení, v němž určitě nezklamal,“ řekl Pavel Hanák, sportovní manažer Zubrů.

Jak budou Přerované na odchod Daniela Dvořáka reagovat? Ve hře jsou dvě možnosti. „Uvidíme, jestli budeme řešit brankáře pouze formou střídavého startu a necháme dvojici Martin Holík – Michal Postava, která se nám jeví velmi dobře, nebo jestli do konce ledna tuto otázku vyřešíme nějakým příchodem,“ popsal aktuální stav Hanák.